будувати повні сили верхньої частини тіла

Класичний віджимань є ідеальним вправою для будь-якого охочого Rock Hard Верхня частина тіла

Іноді це просто не варто заново винаходити колесо. Правда класики часто недооцінюється, в моді та музиці, а також у тренуваннях. Починаючи з пуш-ап, ми дамо вам ідеальній формі для кожної вправи, навчання поради, а також варіації, щоб оживити ваші тренування.

Ніякі інші вправи не націлений на грудях, плечей, рук і спини краще протягом одного руху. Крім того, ви можете робити віджимання в будь-якому місці. Все, що вам потрібно, це ваша власна вага тіла і гравітація, і природою передбачено, що для вас. До речі, світовий рекорд для класичного поштовх вгору є 6006 повторень. Думаю, ви можете розбити це?

для отримання оптимальних результатів навчання, дотримуйтесь цих порад

Намагайтеся тримати напругу тіла. Голова, тулуб і ноги повинні завжди утворюють пряму лінію.

Чим ближче руки разом, тим важче трицепси повинні працювати.

Опустіть верхню частину тіла, поки ви майже не торкалися підлоги з ваших грудях.

Для збільшення навантаження на м’язи грудей, розташуйте руки далі один від одного, ніж ширина плечей.

При натисканні вгору не повністю витягнути руки (більшою інтенсивністю).

Легко зростанню

Встаньте з колін на підлогу, ноги зігнуті в колінах і кісточках перетнулися. Руки повинні бути на рівні грудей і розташований всього ширше плечей. Тепер натисніть себе з руки з цієї позиції. Важливо: Тримайте верхню частину тіла і тулуба по прямій, уникаючи порожнисту спину.

Основним поштовхом вгору

Покладіть руки нижче плечей. Тепер зійде повільно, поки груди майже не торкнеться підлоги. Чи не випрямити руки на висхідний рух. Важливо: Тримайте спину і нижні прямо і не дозволяйте їм опускатися нижче плечей.

вигнуті зростанню

Покладіть руки на ширині плечей, з кінчиків пальців ніг підвищений на крок чи важкою коробці. Працюйте на повній напруги тіла. Опустіть верхню частину тіла до контакту майже зробив з підлогою. Відмінне вправу для м’язів верхньої частини грудей.

кроці зростанню

Для виконання цієї вправи плечі комбінації, поставте себе на початковий поштовх верхнє положення. Потім покладіть ліву руку на крок чи важкою коробці. Тепер покладіть праву руку на крок. Затримайтеся в цьому положенні протягом 3 секунд, і зробити поштовх вгору. Тепер поверніться у вихідне положення і повторіть, на цей раз, починаючи з правої руки.

передові зростанню

Покладіть одну руку на кошик м’яч. Це дозволить поліпшити координацію, а також навчати руці, верхньої частини тіла і м’язів тулуба. Тепер повільно і контрольованим чином, зробити поштовх вгору. Зміна сторін.

фізіо м’яч зростанню

Помістіть руки на верхній, злегка осторонь від м’яча. Підтримання тіла напругу. Утримуйте положення, потім повільно штовхати нагору збереженні контролю.

вибухового зростання

Почати цю вправу обома руками на сходинках або важкою коробці. Натисніть себе потужно. Рухати руками всередину, так що ви можете приземлитися в найнижчому поштовх вгору положенні. Повторіть вибуховою поштовх вгору, так що ви ще раз приземлитися на кроки або коробки з обох рук.

один озброєний зростанню

Наведіть широко розставивши ноги для більшої стійкості. Перенесіть вагу тіла на одну руку. Вільна рука повинна бути поміщена на стегно. Почніть з невеликого радіусу і повільно поліпшити діапазон. Вона стає легше, якщо ви починаєте з початковим легкий поштовх вгору положення, а потім підніміть одну руку.

зміни потужності

Як тільки ви в змозі контролювати класичних сортів, змінити положення руки, щоб підвищити рівень складності. Спробуйте освоїти таку ж кількість повторень на кінчиках пальців.