будувати м’язи в домашніх умовах в три простих кроки

Подібно до того, як добре виглядати і отримувати в кращій формі не завжди вимагає спалювання жиру, м’язової маси не завжди вимагає, щоб ви потрапили в тренажерному залі для високотехнологічних режим тренування. Якщо вам не вистачає часу, щоб взяти участь в енергійній рутинної бодібілдингу з професійними нагляду, або ви просто не можете дозволити собі дороге членство в тренажерному залі – будівництво м’язів в домашніх умовах простіше, ніж ви думаєте.

Ми збираємося досліджувати три простих способів, якими ви можете допомогти собі “скласти” у вільний час, не виходячи з вашого будинку.

Ви те, що ви їсте

Продуктів, які ви їсте відіграють значну роль в здатності вашого організму набрати м’язову масу, і цей зв’язок часто випускають з уваги людей. Жирної їжі і солодких продуктів є мета, до тих пір, поки ви не надмірно балувати, але роль, що жири і цукор грають у вашому раціоні не викличе у вас наростити м’язову масу.

Багаті білками продукти харчування вибору для культуристів, і якщо ваша мета полягає в створенні м’язи, ви повинні підтримувати з високим вмістом білка дієти. В якості примітки, м’ясо білки допомагають підвищити метаболізм вашого тіла – так що якщо ваші цілі бодібілдингу включають спалювання трохи зайвого жиру, м’ясо білки пропонують подвійність вигоди для вас.

Додати вправи для вашої повсякденному житті

Здійснення поставляється в різних видах і формах, однак, якщо ви шукаєте, щоб побудувати м’язи, ви повинні зосередитися на вправах і навчальних програм, які працюють з вами на вашої мети “наповнювачі”. Хоча серцево-судинної діяльності, такі як ходьба або аеробіка процедури, цілком може допомогти вам тон вашого тіла, серцево-судинну діяльність тільки ймовірно, буде мати протилежний ефект того, що ви шукаєте.

Замість того, тільки спираючись на серцево-судинні вправи, спробуйте включення м’язів процедури, такі як біг підтюпцем, катання на гірських велосипедах, віджимання, тягнути ДБЖ, стрибки гнізда, або будь-який інший режим вправ, які дозволять вам отримати прилив адреналіну, а також працювати, щоб розтягнути , зміцнить, і відновити ви м’язах.

Будьте впевнені, щоб відпочити

Розробка вдома або в тренажерному залі, втім, і повинно бути досить інтенсивним, щоб отримати ваші м’язи працювати, але також має дозволити належний час для вашого тіла, щоб оправитися від напруженого тренування. Розробка сім днів на тиждень, чотири або більше годин на день, можуть бути придатні для світового класу культуристів, але і для середнього Джо просто хочете додати м’ясисті визначення животі, руках і грудях – безперервні тренування без перерв не рекомендується.

Особливо після міцного інтенсивний режим тренування, ваше тіло потребує абсолютно день або близько того, щоб відновитися. Так само, як ваше тіло потребує спати ночами до свого роду перезарядити, ваші м’язи потребують перерві кожен раз в деякий час після тренування, щоб вони могли відновити і стати сильніше.

Легко наростити м’язову масу будинку

Будівництво м’язів не повинно бути занадто складним, і ви навіть не потрібно абонемент в спортзал для того, щоб скласти і збільшити м’язову масу. Правильне харчування з упором на вправи, які дозволять вам наростити м’язову масу, а також шляхом надання деяких вниз час між інтенсивного тренування – ви зможете нарощувати м’язи і підтримувати здоровий спосіб життя, в той же час.