бодібілдінгом план харчування – помилки, які ви повинні уникати

Є багато помилок, які люди схильні робити при ухваленні свого тіла будівельні плани їжі. Більшість людей мають багато неправильних уявлень про дієту необхідно, коли наповнювачі.

Деякі люди мають неправильне уявлення, що їжа бодібілдінгом план повинен бути складений виключно з білків і всіх інших поживних речовин, а саме жири і вуглеводи, повинні бути усунені. Правда, коли наповнювачі, ви також повинні збільшити споживання вуглеводів, щоб дати вам необхідну енергію, щоб вийшло.

При зменшенні вуглеводного компонента в вашому тілі Харчування будівлі, ваше тіло в свою чергу, змушений компенсувати. Тіло це досягається шляхом зниження ваш метаболізм. Коли ваш метаболізм знижується, зайвих калорій ви їсте побудувати у вигляді жиру замість того, щоб розбити в якості енергії.

З іншого боку, втрати всіх жиру в вашому тілі Харчування будівлі також може призвести до несприятливих наслідків. Ваші органи і системи потім будуть змушені покладатися на знежирені продукти або знежирений їжі, щоб заповнити необхідні вимоги жиру вашого тіла. Це може також призвести до зниження метаболізму у вашому організмі, зокрема вашої жировий обмін. Замість того, щоб наповнювач вас, їдять практично немає жиру, ніж те, що необхідно організму може навіть уповільнити ваш зріст.

При прийнятті їжі бодібілдинг плану, було б неправильно вважати, що приймати білкові продукти та добавки бодібілдингу, можна відразу скласти вашого тіла. Ці добавки тільки зміцнить ваші бодібілдінгом план харчування, заповнення деяких з поживних речовин не вистачає в організмі.

У плані їжі бодібілдингу, найважливіша річ, щоб пам’ятати, що ви все ще повинні правильно харчуватися. Деякі добавки бодібілдинг працювати за рахунок спалювання жиру в вашому тілі, однак добавки можуть тільки зробити так багато. Якщо ви тримаєте свій калорій високою, тобто ви все ще їсте більше, ніж потрібно, не розмір доплат не може спалити зайві калорії, які ви їсте.

Якщо ви берете білок продукти, такі як протеїнові батончики, коктейлі або таблетки, ви можете їсти більше калорій, ніж ваше тіло потребує. Є дуже багато з цих білкових продуктів також можете помістити надмірне навантаження на ваше тіло, роблячи його більш важким для вас, щоб побудувати вгору по вашому тілу.