бодібілдинг і травматизму

бодібілдинг, який має як мету максимізації м’язової ipertrophy досягнута через важкої атлетики, достатнє споживання калорій і потребував відпочинку є хорошим спортом, щоб побудувати сильне і здорове тіло і підвищити якість життя на всьому її протязі. Все це вірно, якщо право запобіжних заходів, щоб він не отримує загрозливі нашому здоров’ю.

В якості перших заходів обережності є маса пояса, його можна знайти в будь-який спортивний магазин, які повинні бути створені навколо живота, щоб запобігти пошкодження хребта. Все це в будь-якому випадку не є достатнім, і тому вправи повинні бути виконані в правильному напрямку, уникаючи тих помилок, які можуть призвести до травм.

Це добре відомий як хребет повинні бути зігнуті в ліктях не піднімати тяжкості, нехтуючи це може призвести до ушкодженнями хребта. Вправа, яке може народити травм приземкуваті: відстань між ногами важливо, виконуючи цю вправу з ніг поруч між ними приведе нас до нашої спиною зігнути під штангу в той час як цього не відбувається, якщо є правильне відстань між ногами з ніг орієнтовані протилежних напрямках. Дуже важливо буде різною наше становище, поки не отримаємо правильний рух, що дозволяє нам йти вгору і вниз, не згинаючи нашою спиною.

Іншим джерелом небезпеки використовує стовбура, щоб підняти більше: якщо ми навчаємо наших біцепси то тільки зброя буде використовуватися, а не іншими частинами тіла, це правда, що ми можемо підняти більш важкі ваги, якщо ми допомогти нам переміщенням стовбура, але врешті це не поліпшить наші біцепси, але буде просто поставити під загрозу наш хребет через роботу робить.

Поранення себе, але відновлення займає багато часу, ми повинні думати це, коли ми підіймали тяжкості. Швидше ми повинні зосередитися на право виконання вправ, це правильний ключ, щоб отримати максимальні вигоди м’язи. Давайте поїзд з ретельністю і інтелект, що мають у якості мети, щоб отримати healtier і сильні тіла, тому що здоров’я є дуже важлива річ, і відсутність це матиме негативні наслідки для нашого розуму теж: давайте подумаємо, просто коли у нас грип і як живо У такій ситуації, і ми розуміємо, наскільки необхідним і важливим є здоров’я. Ми повинні тренуватися, щоб отримати тіло, яке є ефективним для всіх життя нашого. Добре відомо, як міцний корпус може впоратися краще старіння, але все це є результатом здорового способу життя та відповідної підготовки. Так що давайте навчати наших м’язів за допомогою нашого мозку теж …