бодібілдинг атлет

Тепер, коли стероїди будуть визнані шкідливими для фізіології людини, тенденція зараз в спорті, щоб тренуватися і змагатися без використання цього чи інших шкідливих так званих допінгів. Це справедливо як у бодібілдингу світі, де Природні Бодібілдінг в даний час підкреслюється. Термін “Natural” тепер використовується для позначення, що кузовне не займається використанням підвищують добавок. З народним протестам серед природних Бодібілдінг для спортсменів рівня ігрового поля, все більше і більше компаній впроваджують до бодібілдингу натуральних продуктів і добавок.

Навіть самі змагання почали банер себе як природні Змагання Бодібілдінг і ця тенденція породила національні асоціації бодібілдингу. Культуристи зараз дуже обережні з тим, що добавки та вітаміни вони приймають, тому що хоча точні скринінг наркотиків є дорогим і багато скринінг-тести не завжди дотримувалися, і хоча наркоманів не завжди виявити, конкурент, який спійманий приймаючи забороненої речовини або доповнення або не проходить тест скринінгу лікарських засобів, як правило, заборонено конкуренції на все життя. Це робить його складним для багатьох, тому що хоча речовина не може бути заборонена по одній санкції організатор змагань, вона може бути заборонена за іншу. В умовах жорсткої конкуренції світі бодібілдингу, генетичні обмеження на людину цілком може означати різницю між перемогою і поразкою конкурсі. Багато нових культуристів, бажають бути конкурентоздатними тому плутати між так званим правовим (природні) і заборонили добавки. Навіть ветеран тренерів тренування діляться з цього питання

Так йде Цей сумний факт у бодібілдингу світі, який як і раніше обговорюється на. До істинного всеосяжної асоціація не з’ясовувати, що вирішить цю плутанину раз і назавжди, природних бодібілдингу залишиться розділеним в кращому випадку.