без надмірностей нарощування м’язової маси Review – Як багато ви повинні з’їсти

Один з найважливіших складових успішного росту м’язів їсть, і є багато в цьому. Подумайте про те, скільки ви в даний час є зараз. Якщо припустити, що ви не жахливо надмірна вага, ви будете мати, щоб поїсти поруч подвоїти цю суму кожен день, якщо ви хочете послідовно будувати м’язової. Це не все про тільки робив ваг. Якщо ви не можете забезпечують ваш організм адекватних будівельних блоків для відновлення м’язів після того як вона відірваний від тренування, як ви можете очікувати, щоб отримати трохи більше, на всіх? У цій статті ми обговоримо програму нарощування м’язової маси “, без надмірностей нарощування м’язової маси”, і це думка про те, як ви повинні піти про їжу.

1. Ви повинні взяти в достатній кількості калорій

Це перше правило додає у вазі. Ми говоримо не про м’язи зокрема, але тільки вагу, в тому числі м’язів і жиру. Це, по суті протилежне, як ви втрачаєте вагу, який втрачає більше калорій, ніж ви приймаєте дюйма очевидно, що це не так просто, як це з багатьма чоловіками стверджують, що “є цілий день» і до цих пір не в змозі виростити м’язи на їх тіла, коли вони працюють поза. Якщо це відбувається, то щось інше має бути неправильним. У всякому разі, щоб дізнатися, скільки калорій ви повинні прийняти, ви повинні прийняти ваш поточний вагу тіла, стать, процентний вміст жиру і мета, яку ви хочете досягти з вашим тілом до уваги.

2. Ви повинні їсти правильну їжу в потрібний час

Як правило, це одна з великих компонентів, який зупиняє людей від наповнювачі. Вони можуть з’їсти багато, але якщо вони їдять неслухняні продуктів з високим вмістом насичених жирів, (Вінс DelMonte називає їх «порожні калорії») або цукру, то вони заповнення себе за допомогою їжі, яка не буде розглядати їх тіла добре. Я хотів би порівняти це з дієтою борців сумо. Вони великі. Там немає сумнівів з цього приводу. Тим не менш, вони не жир. Якщо ви визначите надмірною вагою в перерахунку на жир у відсотках худий чувак в натовпі дивитися 120 кг борець сумо боротьба може бути “товщі”, ніж сам борець сумо! Все, що вага у них є, м’язи, на основі спеціальної дієти, що включає рибу, овочі та інші продукти з високим вмістом білка. Я кажу вам, що ви повинні їсти, як борець сумо набрати м’язову масу? Ну, що ви думаєте?

3. м’язи: співвідношення жиру

Якщо ви хочете оптом, і я маю на увазі дійсно додати на кілограми, ви збираєтеся хочете збільшити м’язи: співвідношення жиру. Що я маю на увазі, що ви хочете більше м’язів, ніж жиру, який сходить до їжі чому так важливо. Отримання 30-40 фунтів м’язів і 10 фунтів жиру набагато більш вражаюче, ніж 20-25 фунтів м’язів і 20-25 фунтів жиру. З метою максимального м’язів: співвідношення жиру, ви будете мати, щоб враховувати ваші метаболізм в стані спокою і вашого активного метаболізму. Виходячи з цього, можна підрахувати, скільки калорій вам потрібно скласти. Найсмішніше, що це здається важким для багатьох людей, так що вони не роблять цього, але читання інформації про поживну цінність на пакети з продовольством легко. Ось так, що насправді більшість культуристів укладають на м’язи.

Таким чином, ви дійсно повинні з’їсти багато їжі, якщо ви хочете шалено набухають. Якщо ви будете продовжувати їсти, скільки ви в даний час є і тренування, ви будете на один крок вперед і два кроки назад, так як інтенсивність тренування вигорить їжу ви берете в набагато швидше.