Як побудувати м’язової

Я тут, щоб поговорити з вами про те, як побудувати м’язову масу у відносно короткий період часу. Більшість людей в кінцевому підсумку покласти багато жиру, коли вони намагаються поставити на м’язи. Основною причиною є те, що вони трохи більш відкриті для додаткового живлення. Важливо, щоб заповнити ваші тіла загальної потреби в калоріях, але занадто багато жиру призводить к. Є багато відмінних способів зменшити кількість жиру, яке ви надіти. Ви не можете уникнути його повністю, тому що це всього лише частина процесу. Я покажу вам, як ви можете значно зменшити кількість жиру ви одягаєте, намагаючись поставити на м’язи, зберегти його для фактичного мінімуму.

Ви будете мати, щоб мати правильне харчування, щоб отримати речі вниз належним чином. Ви не можете продовжувати їсти тільки те, що ви хочете. Я знаю, є більше, ніж ваші потреби калорії, що ви хочете теж зробити, і це набагато простіше просто з’їсти стільки, скільки ви хочете, але ви тільки технічно, потрібно з’їсти 1 калорій більше, ніж ви спалюєте в день. Я завжди кажу людям, щоб прицілитися кілька сотень калорій над ним, тому що ваші калорії обслуговування не те ж саме кожен день. Зрештою, ви будете надіти дуже мало жиру.

Що стосується роботи, що Ви збираєтеся бути набагато краще на нього. Технічно, ви, може бути, в змозі з’їсти більше за цього. Оскільки у вас є зайвих калорій, ваше тіло буде перебувати в оптимальній розробки положення. Це означає, що ви будете мати більше енергії і більше витривалості. Я запропонував зберегти ваші тренування набагато більш інтенсивним, ніж раніше. Це дозволить переконатися, жиру вигоди мінімуму.