Як отримати шість пакетів – закликаючи всіх домосідів

Отже, ви могли б бути домосід. Визнай це. Визнання є першим кроком на шляху прийняття рішення.

І, ви вже визнали, що ви готові, щоб отримати шість пакетів. Це ще один крок дії.

Ви не народилися домосід. Ви не може чарівним чином стати домосід ніч. Але, протягом деякого часу, у вас були думки про зміцнюючий тіло і розвивається добре абс. А, ти в точку ви серйозно хочете знати, як отримати шість пакетів. Отже, давайте реалістичний погляд на вашій кінцевої мети, а потім розробили дуже простий план дій з досягнення цієї мети.

По-перше, ваша мета. Чи очікуєте ви розвивати тіло, яке виглядає як бодібілдери, які ми бачили по телевізору, в Інтернеті, і в книгах і журналах? Будьте чесні з собою. Ви і в змозі зробити суттєві зміни в свій спосіб життя, необхідних для розвитку неймовірне тіло?

Або у вас є очікування розвитку вашого тіла так, що ваші м’язи просто привабливою та визначено? У той час як цієї мети вимагатиме змін і наполегливість, зміни у вашому житті не буде настільки драматичним, як перший варіант.

При формулюванні своєї мети, будь ласка, будьте чесні з самим собою. Важливо, що у вас є чітке розуміння того, що ваше тіло буде виглядати після того як ви досягли своєї мети.

Тепер, давайте розглянемо ваш план дій. І так, це абсолютно прийме рішення по Вашій сторони для здійснення будь-яких змін. Якщо ви серйозно про те, як отримати шість пакетів, ви повинні бути серйозно ставитеся до вашим планом дій.

Ви вже визнали, що ви домосід. Первинне дію потрібно складається з двох частин: 1) встати з дивана і 2) не більше закусками. Отже, просто купивши з дивана і покласти закуски геть, ви вже зробили величезний крок на шляху до досягнення своєї мети.

Далі, вам необхідно розробити план здійснення, і докладати зусилля до відповідної дієти. Давайте розглянемо кожен з них за один раз.

Ви вже знаєте, що ваші тренування повинні бути як добре точної і детальної, щоб досягти своєї мети. Але, може бути, ви можете почати з кроків дитини. Так як ви вже з дивана, спробуйте зробити кілька вправ, поки ви ще в передній панелі телевізора. Ей, немає нічого поганого дивитися телевізор під час вправ! Ляжте на підлогу. . . зробити деякі сидіти злети, віджимання, підйоми ніг, ноги штрихи, стрибки гнізда. . . просто зробити щось, щоб створити рух. Це прекрасний початок вашої програми вправ. Це нормально, потрібно кілька днів, щоб визначити свій план навчань. Але, це не нормально зупинятися на дивані. Злізти з дивана, лягти на підлогу, і рухатися.

Якщо ви вже позбулися закуски, ви вже зробили важливий крок до зміни свого раціону. Як ваш план навчань, ваша дієта плану не повинні бути деякі радикальні, доленосною подією. Вам просто потрібно усвідомити все, що ви покладете в рот і на практиці деяке уповільнення, поки не знайдете план дієти, з якою вам комфортно.

Таким чином, ви як і раніше зацікавлені в тому, як отримати шість пакетів? Ви зізналися, що ти ледар і у вас є бачення того, що Ви очікуєте від Вашого тіла, щоб виглядати, як у найближчому майбутньому. Ти рухаєшся навколо перед дивані замість того щоб сидіти на ньому. І ви поклали закуски, і ви будете в курсі всього, що входить у ваш рот. Це прекрасний початок для отримання шість Пакет ABS Ви бажали!