Як отримати швидкий м’язової маси, уникаючи цієї фатальної помилки

Я збираюся поговорити про одну з основних причин відмови в більшості Hardgainers. Це відходи стільки непотрібних витрат часу і зусиль, які ви б не повірили. Там хлопець, який приходить мені місцевому спортзалі. Я помітив його весь час, тому що кожного разу, коли я ходжу в тренажерний зал, незалежно від того, в який час дня, він буде там. Хороший хлопець, дуже балакучий і доброзичливий.

“Людина”, я сказав йому одного разу між однією зі своїх наборів локони, “Я не бачу матрац або ковдру будь-кого в будь-якому місці.” Він виглядав збентеженим. Я повернувся поглядом. “Ви маєте на увазі ви не живете тут?” Він сміявся так голосно, навіть хлопець з навушниками вибухових подивився вгору.

“Ні, але я думаю, у мене витрачати багато часу тут.” Я вже збирався відповісти, що він, ймовірно, отримав більше годин на годиннику тоді менеджер, але я думав про його сміх. “Скільки годин на день ти тренуєшся?” Я запитав.

“О, я не знаю, вона коливається від двох до трьох годин на день, залежно від моєї енергії. Іноді я повернуся пізніше в ніч, якщо я сумую. “Він дав мені кривою усмішкою, озирнувся і сказав:” треба створити ті м’язи, дівчатка люблять їх! “Потім він почав інший набір завитки . Я думаю, що він був на десятому безліч. Я чекав, поки він не був зроблений, перш ніж я запитав його, на наступне питання.

“Ви думаєте, що працює? Я маю на увазі, навчання так багато? Вам не здається, що ти перетренованості? “Я запитав.

“Я волів би більш поїзд тоді під потяг, хлопець. Я хочу отримати великі якнайшвидше, тому я тренуюся так багато. “Він знову озирнувся з цієї злий усмішкою,” Summertime майже тут, і я повинен добре виглядати для курчат, людина! ”

Дивлячись на його статура, я не міг зрозуміти логіки.

Занадто багато слухачів роблять фатальну помилку навчання занадто багато. Вони думають, що чим довше вони тренуються, тим більше м’язів вони отримають. Навіть якщо ви хочете побудувати м’язи витривалість, силові тренування протягом трьох годин не варто. Але для Hardgainers які хочуть тренування програми для отримання м’язової маси і ваги, він може шкідливо.

Якщо ви хочете навчитися говорити по-іспанськи, витратити стільки часу, скільки ви хочете працювати на нього. Якщо ви хочете читати швидше, читати стільки, скільки і так часто, як ви можете. Але якщо ви хочете, щоб набрати вагу і м’язову масу, краще менше та краще.

Ось правило:

Ви ніколи не повинні тренуватися довше, то годину-півтори на день, якщо ви намагаєтеся набрати вагу і м’язову масу. Все, що більше насправді контрпродуктивно, можна навіть схуднути. Хоча є багато хлопців і дівчат, що там можна набрати вагу і побудувати навчання м’язової маси, однак, і щоразу, коли, такий підхід просто не працює для Hardgainers. Ось чому вони називаються Hardgainers.

Замість того щоб робити купу різних вправ для десятків наборів п’ять або шість днів на тиждень, ви отримаєте набагато кращі результати, якщо ви проводите тільки годину, це все, що потрібно, а іноді навіть менше, три дні на тиждень, працюючи тільки на Жменька з’єднання м’язів вправи масової забудови.

Робота над ними жорсткий, очевидно, і зробити ваш основний акцент на тому, щоб сильніше. Не отримаєте все, що опинилися в бодібілдингу промисловості в ці дні. 99% інформації в журналах не буде ніякої користі хардгейнер, і може навіть пошкодити ваші результати навчання. Справді, якщо ви ще не помітили, 99% від вмісту в журналах навіть не інформація, а замість цього рясніють оголошеннями і погоджень.

Повернутись в точку. Як я сказав раніше, однією з основних причин відмов у Hardgainers ці дні перетренованості. Вони витрачають занадто багато часу в тренажерному залі, коли вони не повинні, коли вони були б краще, якби вони не зробили. Коротка, дуже інтенсивний, важкий, скорочено прибавка ваги програм тренування вони тут ключове. Вони будуть виробляти набагато кращих результатів в набагато менше часу.

Якщо ви дійсно присвячених тип тренера, і ви, можливо, став жертвою цієї помилки, це буде звучати як музика для ваших вух. Вам більше не потрібно тренуватися годинами тиждень за тижнем. Ви зробили.

Не більше трьох годин тренувань.

Більше не раб далеко в купу різних вправ для десятків повторень.

Немає більше витрачати половину свого життя в тренажерному залі!

Тепер, не зрозумійте мене неправильно. Я люблю працювати, і якщо ви читаєте цю статтю, ви, ймовірно, зробити, щоб. Але навчання протягом декількох годин на день тільки зашкодить ваші успіхи, якщо ви справжній хардгейнер. Одна година в день протягом трьох днів на тиждень все, що потрібно, якщо ви хочете тренувальної програми для швидкого результату.