Успіх силових тренувань, що потрібно робити для її досягнення

Ключі до успіху сили навчання не так легко. Але, на щастя, вони прості.

Якщо ви просунутий підйомник або тільки починається, дотримуючись цих правил допоможе вам огромное. І поки вони не подвоїть свою силу завтра або наступного дня, якщо ви прямуєте за ними протягом декількох місяців (або навіть років!), Ви будете вражені тим, сили ви можете побудувати.

почати повільно, повільно

Як свідчить старе прислів’я, “тихіше їдеш, далі будеш”. Ця мудрість так вірно.

Це звучить нудно, але успіху силових тренувань не відбудеться відразу. Є багато годин напруженої роботи і поту, які входять в нього.

Перехід на наступний вагу тільки тоді, коли ви можете впоратися з цим. Натисніть себе до межі, а потім інші.

Якщо ви поступово рухатися вперед, протягом найближчих декількох років ви не нашкодити собі, і ви будете продовжувати робити прогрес. , І ви будете просто тримати підйому більше і більше.

дотримуватися свого плану. релігійно.

Плануйте свою роботу, а потім працювати ваш план. І дотримуватися його.

Занадто холодно? Час для тренувань. Занадто втомився? Час для тренувань. Занадто зайняті? Час для тренувань.

Просто з’являється в тренажерному залі більше половини виконаної роботи. Дотримуватися ваш графік, навіть якщо ви не хочете, щоб поїзд дасть вам фізичну силу ви шукаєте, а також психічні сили духу, щоб домогтися успіху в інших областях, які так само важливі.

Будівля займає час, сили

Наступного тижня, ви не буде набагато сильніше, ніж ви є на цьому тижні. І через тиждень, не набагато сильніше, ніж на наступному тижні.

Але …

Кап, кап, кап … як маленькі крапельки води різьба красива печера протягом декількох місяців, років і десятиліть, ви отримаєте для вашого успіху силових тренувань.

І це не займе небудь десяти років, щоб почати бачити результати 😉

Чи не тугу на повільні темпи прогресу. День за днем, та це повільно. Але з часом це дійсно складає.

знаю, що будуть невдачі – що ви подолаєте

Якщо ви серйозно робити силові тренування протягом тривалого часу, проблеми будуть виникати. Травми будуть відбуватися, і помилки не буде.

Відпочинок і переміщення вашого будинку і свят трапитися. І, часом, вона буде здаватися, ніби вся всесвіт змові з метою тримати вас від роботи на регулярній основі.

Але, якщо це важливо для вас, що ви будете продовжувати тренування. Час, який ви зняти зцілить вас і дозволить вам повернутися до тренувань зі свіжим ентузіазмом і енергією.

Прийміть труднощі, просто інша частина будувати свій справжній успіх силових тренувань. При наявності хорошої інформації ви можете отримати, натиснувши на посилання нижче, щоб направляти вашу рішучість, ви досягнете успіху.