Топ 5 способів побудувати м’язи швидко

При побудові м’язи швидко, є кілька речей, які ви повинні розуміти. Хоча, розробка є важливою частиною отримання м’язи, ви також повинні виконати кілька інших основних кроків, а також. Отже, що я збираюся поділитися з вами 5 способів побудувати м’язи швидко.

Перш ніж поринути в Топ 5 способів створення якісних м’язів, я хотів би сказати вам, що при спробі поставити на розмір, ви повинні бути узгоджені на ваші зусилля і чесним із самим собою. Тепер, коли я отримав, що з шляху, давайте йти в атаку 5 способів.

здійснювати

Для того, щоб набрати м’язову масу, що вам потрібно зробити правильні вправи, або ліфти, які дозволять вам зробити це. Типи ліфтів ви повинні зосередитися на тому, є з’єднанням підйомників. Ці підйомники складаються з жим лежачи, присідання, військової печатки, і тяга. Це «масове будівництво” підйомників.

Ви також повинні зробити кілька підйомників ізоляції, таких як лавки мух, трицепсов Pulldowns, проповідник кучері, вертикально рядків, а сторони бічної піднімає. І не забувайте, для роботи на ваших ABS, теж.

харчування

Для того, щоб побудувати м’язи швидко, ви повинні бути серйозно ставитеся до свого харчування. Це надзвичайно важливо. Ви повинні багато споживання білків і вуглеводів (або вуглеводів). Ви повинні споживати не менше 1 грама білка на кілограм ваги тіла в день і не менше 1,5 грамів вуглеводів на кілограм ваги тіла в день.

Прикладом цього може бути, якщо ви важили 170 фунтів, ви повинні споживати не менше 170 грамів білка в день, а принаймні, 255 грамів вуглеводів на день.

Кілька продуктів, які ви повинні додати у ваш план харчування стейк, куряча грудка, індичка, тунець, лосось, і яйця на білки. А для вуглеводів ви повинні з’їсти макарони, вівсянку, фрукти, рис і картопля.

добавки

Ви, напевно, не буде отримувати цю інформацію в іншому місці, але ви повинні розглянути питання про прийняття добавки. Одне з доповнень ви повинні розглянути питання про прийняття сироваткового білка. Це необхідно для створення м’язи швидко. Крім того, ви можете приймати вітаміни, амінокислоти, глютамин (амінокислоти) і креатину.

Ці великі добавки маси будівлі і допоможе вам побудувати м’язи швидко і безпечно.

Перед тренуванням їжі

Перед тренуванням їжі важливо для росту м’язів. Ви ж не хочете потрапити в спортзал без належного заправки м’язів. Тому, перш ніж тренування, ви повинні споживати близько 20-40 грамів білка (сироватковий протеїновий коктейль, тунець, курка чи індичка) і близько 40-60 грамів складних вуглеводів (яблука, вівсянка, банани, або коричневий рис).

після тренування їжу

Як зазначалося вище, добавки мають важливе значення. Отже, після тренування є одним з найбільш важливих часів, коли справа доходить до побудови м’язів. Переконайтеся, що ви п’єте близько 40 г сироваткового білка (приблизно 2 совка) і близько 50-80 грамів простих вуглеводів (випічка картопля, мед, Powerade, або білий хліб з желе).

Крім того, Ви повинні додати деякі BCAA (амінокислоти), глутамін, креатин і на цей енергетичний напій і споживають його відразу після тренування.

Це топ-5 способів побудувати м’язи швидко. Переконайтеся, що ви їсте, тренуватися, і відпочивати. Коли ви робите, ви додасте на мастеринг м’язової маси.