Топ-3 Поради з бодібілдингу худих хлопців, щоб отримати м’язи швидко

Дано не кожному з хорошою генетикою для бодібілдингу і швидко набирає м’язову масу, але є прості поради і стратегії, щоб переконатися, що ви робить послідовні бодібілдингу і збільшення сили. Якщо ви ектоморф з худим кадрів необхідно розробити стратегію, використовуючи правильні вправи в поєднанні з великою план харчування для підтримки зростання м’язів.

важкі складові вправи

Ви повинні зробити кілька важких спільні навчання нарощування м’язової маси, щоб покласти плити масою на фоторамці. Важливо зосередитися на важкій основи замість того, щоб ізолювати і тренувати кожен м’яз окремо. Побудувати великий фундамент потрібно піднімати важкі ваги з вправами, які податковий все ваше тіло. Кращий вибір для вас є тяга, приземкуваті, соуси, тягнути вікна, віджимання і, стоячи штангою пресів.

підвищення стійкості

Завжди тримайте під рукою журнал тренування і організувати всі свої вправи, ваги, множини і повторень. Найголовніше, щоб зробити в стороні від використання великої форми на вашому важкі вправи, щоб переконатися, ви додаєте опір або повторень для кожного тренування. Ви повинні змусити ваше тіло, щоб адаптуватися до постійно збільшується навантаженням. Якщо ви робите те ж тренування з тими ж вагами і повторень ваше тіло не буде адаптуватися і отримати м’язи. Тримайте тренування журнал і поставлених цілей зламати особисті рекорди кожного разу, коли ви потрапили в тренажерному залі. Це один з кращих бодібілдинг поради, які я можу дати будь-кому. Навіть якщо він просто натиснувши додаткову РЕП на кілька наборів ви змусили нової адаптації, які додадуть негайного м’язів або сили розвитку, які допоможуть отримати м’язи швидше, ніж будь-коли.

коротких інтенсивних тренувань

Не соціальна метелик в тренажерному залі. Якщо ви худий хлопець вам дійсно потрібно мати почуття мети і зосередитися на тому, чому ви там. Думайте про це як ходити на роботу і у вас є тільки 45 хвилин, щоб отримати роботу або ви не платять незалежно від того, який обсяг роботи ви виконали. Коли ви тренуєтеся з вагою більш ніж на 45 хвилин ваш природний рівень тестостерону починає відразу ж падіння на цілих 80%. Тестостерон є вашою нарощування м’язової маси гормони і вам потрібно, як багато в вашому тілі, як можна отримати м’язи швидко. Не йдіть повз 45-й хвилині! Якщо ви робите ви, ризикують тим, вся ваша праця дає вам мінімальну або, можливо, немає повернення. Отримати та вийти.

Останнє, що я залишу вам, і це не буде сюрпризом для худий хлопець ви повинні їсти багато якісних продуктів харчування, щоб набрати м’язову масу. Худі хлопці мати швидкий метаболізм і використовувати багато їх білків на енергетичні потреби. Білки повинні бути не менше 1,5 грама на кілограм ваги тіла людини з худим кадрі дійсно повинно бути їдять багато складних вуглеводів. Коли ви їсте багато вуглеводів вони утримання білка і дозвольте вашому тілу вживати протеїн для нарощування м’язової маси. Якщо ви не їсте досить складні вуглеводи для енергії вашого тіла буде змушена задіяти білка ви їсте в енергію. Тоді не буде ніяких амінокислот для ремонту і синтезувати нові м’язові тканини.