Топ ваги вправи для нарощування м’язової маси приземкуваті

Більшість тренерів ваги, безсумнівно, скаже вам, що найважче, найбільш страшних і хворобливих вправ для нарощування м’язової маси ви могли б зробити, це сидіти навпочіпки. Для того, щоб вони були виконані належним чином їм потрібно величезна кількість дисципліни і сили волі. Просто виконання комплексу присідання на провал, і ви будете точно знати, що я маю на увазі. У кінцевому рахунку, присідання є найбільш ефективними, стимулюючих зростання ваги вправ для нарощування м’язової маси, що ви можете зробити.

Через високий рівень складності, вони змушують ваше тіло, щоб випустити більшу кількість тестостерону та гормону росту. Це дозволить додати більше розмір і силу, щоб нижню частину тіла, ніж будь-які інші ваги вправи для нарощування м’язової маси.

Подібним чином, верхня переваги тіла, а через підвищену секреції гормонів.

З цієї ваги вправи для нарощування м’язової маси ви досягнете виграш у силі майже будь-які інші вправи ви виконуєте, тому що випадки “побічний” ефект. Відомий фітнес-тренер сказав мені, що, коли він вперше почав навпочіпки до відмови, він може збільшити його жим лежачи ваги на 20 фунтів майже відразу. Тепер, коли ви знайшли тренування верхній ваг для нарощування м’язової маси, чи не так достатня причина, щоб почати робити присадкуватий?

Присадкуватий дійсно приносить результати. Якщо ви серйозно ставитеся до силові тренування, ви повинні відчути переваги важких навпочіпки.

Тепер, правильна техніка навпочіпки:

Для вашої безпеки, використовувати пристрій, як силовий рами або машині Сміта виконувати присідання. Це дозволить вам регулювати висоту, на якій ви очистите бар, і ви будете мати шпильки, щоб зловити бар повинен м’язи поступитися дорогою. Встановіть шпильки трохи нижче глибини, на якій ви навпочіпки, і встановіть J-гачки на рівні вашого соска.

Ось форму потрібно підтримувати під час присадкуватий:

• Ваша голова повинна бути відсторонився, груди піднята, і ви повинні мати невелику арку в нижній частині спини. Уникайте спираючись занадто далеко вперед і продовжувати дивитися прямо перед собою. Утримувати штангу приблизно на тому ж ширини, як з жиму лежачи.

• Перед тим, як почати очищення бар, потрібно встановити його рівномірно вздовж ваші пастки. Вона має спиратися на нижню частину вашої пастки і на задні дельти. Слід майже походити бар зійде спину.

• Після очищення бар, ви повинні тільки взяти стільки кроків назад, скільки необхідно. Оскільки більшість приземкуваті травми трапляються під час резервного копіювання, ви повинні тільки крок ще, як вам потрібно.

• Поставте ноги приблизно на ширину плечей. Дихайте глибоко і спускатися. Уявіть собі, є стілець позаду вас, що ви збираєтеся сісти. Переконайтеся, що ваші коліна залишаються у відповідності з вашими ногами. Опустіть себе, поки ваші стегна були паралельні підлозі. Як тільки ви досягли цього положення починайте спливання. Чи не розслабляйтеся в нижньому положенні!

• Використовуйте ваші п’яти і назад, щоб отримати собі назад якомога швидше. Коли ви повернетеся у вертикальному положенні, дихайте глибоко і тримайте піднятися до вашого набору не буде завершена.

Лі 2 комплекти 5 – 7 повторень раз на тиждень. Продовжувати спроби збільшити вагу та / або представників, коли зможеш. Поїзд з ретельністю.

В оболонці горіх, присадкуватий пропонує великі переваги. Йдемо далі і скористатися ними. Ви будете вражені тим, в результаті ваш прибуток мускула, якщо ви дасте цьому ваги вправ для нарощування м’язової маси повагою, якого вона заслуговує.