Тейлор Лотнер тренування вирішує, як позбутися жиру і наростити м’язи

Цій статті ми поговоримо виключно про методи, що використовуються в підході Тейлор Лотнер тренування. Фізичного перетворення Тейлора Лотнера в Молодому місяці Twighlights саги, ймовірно, один з найбільших сюрпризів в перетвореннях Голлівуді. Розірвав статури Тейлора не тільки запустив його в знаменитість стратосфері але, ймовірно, в перше місце на багатьох дівчаток списки серцеїда і таємно на чоловіче «Я хочу виглядати” список. Так що були секрети Тейлор Лотнер тренування, що дозволило йому досягти такого драматичні зміни між першим і другим фільмами Twighlight?

Я не сумніваюся, що Тейлор заплатив мастеринг внески в тренажерному залі і їсть на столі, але давайте просто покласти кілька речі в перспективі про режим Тейлор Лотнер тренування. Не сумнівайтеся в цьому, Тейлор є серйозним спортсменом. Він має важку фон у бойових мистецтвах з різними високими досягненнями рівні. Від молодого фотографій, циркулюючих в інтернеті ми бачимо, що у нього був хороший фундамент для подальшого розвитку. У нього були хороші основні форми м’язів і визначення. Ще одним фактором є вік Тейлора. Він був у доброму віці, коли це тіло може бути сприйнятливим до навчання у відношенні гормонів, необхідних для нарощування м’язової маси. І, нарешті, він повинен пам’ятати, що це було частиною його роботи, він зміг присвятити весь свій час і енергію. Він повинен був жити і дихати отримати м’язи або він міг би ризикував втратити свою участь у фільмі.

Тейлор Лотнер програму тренування були важкі зосередитися на дієті. Тренер Тейлора дійсно хотіла, щоб він споживати велику кількість калорій. Він був зобов’язаний з’їсти щось (мабуть нічого) кожні дві години. Тейлор дав знати, що він не був шанувальником часте харчування й набридло, і виявив, що найскладніша частина. Надлишок калорій фокус, як це може бути корисно для молодих людей, осіб з швидким метаболізмом і людей з природно низьким вмістом жиру. В іншому випадку це може призвести до надлишку жиру для більшості інших людей.

Трохи прохолодно рада від підходу Тейлора Лотнера тренування була одна у створенні напруженості. Це застосовується для підйому вільних ваг. При виконанні рухів з вільними вагами часто бувають фази підйому, які легше, ніж інші, це, як правило, у бік блокування частини ліфта. Наприклад, при жимі лежачи, що штовхає ділянка низько на грудях складніше, ніж коли ваші лікті майже випростався. Щоб подолати це, Тейлор Лотнер тренування використовували опір смуги пов’язані з вільних ваг він збирався підняти. Смуги додали більше напруженості, як вони розтягуються під час тих, які зазвичай легко блокування фаз підйомників. Це допомагає набрати більше м’язових волокон і, отже, призводить до більш потенціал для зростання.

Чи не перетренованості є ще одним ключовим аспектом режиму Тейлора Лотнера тренування. Особливо це проявилося з черевної навчання. Багато людей в їх прагненні до шести пакетів, їх абс працювати кожен раз, коли вони знаходяться в тренажерному залі. Люди забувають, що преса, як і будь-який інший частини тіла, і потрібен час, щоб відновлення і рости. Тейлор працював його абс три рази на тиждень з великою різноманітністю вправ. Це означало, що він працював його ядро ​​більш ефективно і може привести до більш певний вид.

Я сподіваюся, що вище стаття дала вам деякі подробиці про програму Тейлор Лотнер тренування. Хоча цей підхід працює дуже добре для Тейлора, він не може дати найкращий результат для всіх. Як вже згадувалося Тейлор дійсно були деякі речі в його користь, які допомогли, і не все в тому ж положенні.