Сила потяг з пілатесом

Пілатес завоював популярність майже так само швидко, як йога в останні кілька років, хоча це було навколо протягом останнього століття. Якщо ви ще не зробили пілатес раніше, то ви, мабуть, чули про нього, але не до кінця розуміють концепції. Він часто передбачається як просто розтягнення, Wimpy клас для жінок. Насправді, я бачив все більше і більше чоловіків у класі пілатес, і це може бути досить інтенсивним залежно від модифікації рівня, яка може варіюватися від новачка до просування. Чи знаєте ви, що це може бути альтернативою важкої атлетики?

Це 100-річне вправу тонізує м’язи у витончений спосіб, не створюючи при обсязі. Якість руху оцінюється за кількістю. Традиційний метод Пілатеса рухи сприяють стрункою, тоноване стегна і плоский абс. Хто не хотів би цього? Він зміцнює ядро ​​вашого тіла, тобто стовбур, тазу і плечового пояса за допомогою приведення м’язів і викрадень. Вона також працює області стегна, нижня частина спини, біцепси, трицепси, груди і верхню частину тіла. Ще один бонус додавання пілатес на ваш фітнес-рутину те, що це низький вплив зменшуючи ймовірність травм в суглобах.

Люди в будь-якому віці можуть скористатися цим як психологічно, так і фізично. Поряд з зняття стресу, це також створює розуміння тіла, правильна постава, гнучкість і назад болю. Застосовуючи правильні методи у спинний і тазової вирівнювання, ця вправа має неоціненне значення для відновлення травми. Чергові сесії пілатес протягом декількох місяців вилікували людей хронічного болю в суглобах. Вона включає в себе повний діапазон руху, яка необхідна як ми стаємо старше, щоб бути безболісною. Він дотримується старій приказці “використовувати його або втратити його”.

Тай-чи, йога, танці та інші способи, щоб отримати діапазон руху. Це не повинно бути дорогим, так як є сотні безкоштовних класів, доступних і відео можна придбати за ціною близько $ 15. Пілатес силові тренування в поєднанні з серцево-судинні вправи є ключем до втрати ваги і тримати його. Отже, що ж ви чекаєте? Лови день і почати інвестувати в своє здоров’я прямо зараз