Секрет шість пакет ABS _

Скрізь ви включаєте, хтось перспективних наступний секрет отримання 6 кубиків преса. Деякі з цих так званих «секретів» мають деяку ступінь точності, а інші, не так багато. Розшифровка, які є кращими методи, щоб отримати 6 абс пакет буде мати вирішальне значення для вашого успіху мають з цією метою.

Найбільша область, яку ви повинні зосередитися на при спробі отримати 6 абс пакет буде на вашій дієті. Подобається нам це чи ні, стара приказка, що “ABS зроблені на кухні», є, ймовірно, одним з найбільш правдивих заяв у фітнес-індустрії. Якщо ваша дієта не відповідає, ваш шлунок буде показувати.

Отже, що ви повинні робити з вашої дієті?

По-перше, переконайтеся, що ви отримуєте достатньо білка. Мало того, що білок збирається створювати ключові будівельні блоки, необхідні для створення м’язової тканини, але вона також збирається надати Вам краще відчуття ситості, ніж є тільки одне це вуглеводи, наприклад. Білок є більш “дорогою”, ніж будь-які інші макро означає, що ваш організм буде спалювати більше калорій, руйнування білка в порівнянні з вуглеводами та жирами.

Далі, не бійтеся харчових жирів, що в першу чергу походить від мононенасичені і поліненасичені жири, такі як оливкова олія, риб’ячий жир, суміш горіхів, натуральним арахісовим маслом і авокадо. Хоча це правда, що вживання в їжу жирів збільшить ваші калорії швидко, поки ви тримаєте його в межах 20-30%, це може бути одна з найкращих речей, щоб отримати 6 абс пакет швидко. Важливим моментом тут є те, що харчовий жир допомагає зберегти ваш рівень інсуліну стабільна, які при досить високій може викликати зростання жиру себе.

Крім того, харчової жир буде тримати вас у почуття повної для найбільшої тривалості у часі, більше, ніж обидва білка або вуглеводів буде. Цікаво, що деякі дієти з високим вмістом жиру ви можете отримати 6 абс пакет швидко, тому що ваше тіло навчиться переробляти жир в енергію.

Отже, в той час як вам потрібно, щоб подивитися його, переконайтеся, що ви отримуєте деякі у вашому раціоні.

Нарешті, коли справа доходить до споживання вуглеводів і отримання 6 абс пакет, ви хочете робити основний упор у споживання вуглеводів всього періоду після тренування.

чому?

Найголовніша причина цього в тому, тому що це, коли ваше тіло буде мати потребу в цих самих вуглеводів і дійсно смоктати їх в м’язову тканину. Коли ви їсте їх в цей час, воно найменше, що вони перетворяться на жир.

Крім того, споживання вуглеводів в цей період також буде сприяти, щоб допомогти з відновленням і відновлення м’язів, так що це означає менший час зі спортзалу для вас.

Якщо отримання 6 абс пакет швидко ваша мета, ніж кожний прийом їжі ви повинні складатися з 1-2 чашки сирих овочів контролювати рівень інсуліну, поліпшити поглинання вашого білка і затопити ваш організм вітамінами, мінералами, клітковиною і антиоксидантами.

Так що, якщо ви прагнете отримати 6 абс пакет в найближчі місяці, мають хороший твердий погляд на свій раціон. Це великий секрет, який не слід випускати з уваги, якщо ви хочете домогтися успіху.