Секрети швидкого нарощування м’язової маси

1. Вірте тільки факти

Так що більша частина інформації, яка доступна для основної громадськості засноване виключно на традиції. Все робиться певним чином, тому, що те, як це було зроблено протягом десятиліть. Чому ми робимо 3 підходи по 10? Тому що це те, що ми дізналися десь по дорозі.

Шкода, що традиція не має нічого спільного з результатами.

Вірте чи ні, насправді наука, як організм реагує, щоб тренуватися. Вона називається “Вправа науки” або “Кинезиология”. Це те, що у мене є ступінь дюйма Без нього не було ніякого способу, яким я хотів би мати можливість працювати з професійними спортсменами.

99% інформації в руслі не має ніякої наукової бази. Ось чому 99% людей отримують менше, ніж оптимальні результати від їх програми вправ. Звичайно, вони виправдовуватися, що це їх генетики чи брак часу, але це рідкісний випадок.

не здавайтеся! Факти там.
ви просто повинні знати, де шукати!

2. Зупинити операцію покупки.

Ви б торгуватися магазин для хірурга?

Що якщо я скажу вам, що він був дійсно хороший, він просто не був офіційно “Хірург”?

Я сподіваюся, що відповідь буде негативною. І вона повинна бути такою ж відповідь за все, що впливає на ваше тіло, включаючи тренування і програму харчування.

Подивіться, там багато дешевих нарощування м’язової маси продуктів, які там обіцяють світ, але не поставляють. Ви, напевно, використовував деякі з них раніше (я знаю, що є), чи було це доповнення або навчальної програми. Чи були ви задоволені результатом? Справа в тому, ви отримаєте те, що ви платите.

Якщо ви серйозно ставитеся до результатів, кинути угоду покупки. Знайти кращий джерело інформації і зробити це правильно з першого разу.

3. Перестаньте слухати самозваних експертів.

Якщо я скажу вам піти до фахівця для здійснення рада, куди б ви вирушили? Особистих тренерів у вашому тренажерному залі? Стаття, написана про культурист? Однією з віртуальних експертів, яка продає своє останнє розбагатіти по-швидкому?

Ці самозвані експерти тієї причини, що більшість людей, які тренування ніколи не побачите результатів. Це робить мене хворим, щоб побачити їх зруйнувати цю галузь з лженаукою і гіпербола.

Чи знаєте ви?

Більшість персональних сертифікатів навчання не вимагають нічого, крім навчальний курс вихідні.
Як я можу знати? Я розробив ці курси в минулому, тільки щоб побачити мою важку роботу даремно. Ці курси існують з єдиною метою заробляння грошей, а не освіта. Особисті Сертифікація Навчання є доказом не більше ніж готовність витратити кілька сотень доларів.

Чи знаєте ви?

100% про культуристи приймають стероїди і різні інші препарати.
Це означає, що незалежно від того, який тип тренування вони роблять, вони все ще отримати м’язи! Якщо ви не на стероїдах (і я б настійно не радив цього робити), немає абсолютно ніяких причин, чому ви повинні прислухатися до їхніх порад!

Чи знаєте ви?

Майже всі нарощування м’язової маси програм, доступних створюються особисті тренери, стероїдів, або хлопці, які є генетичними виродками.
Ці хлопці дізналися, що працювало на них, а потім покласти його в програму. Чи буде вона працювати для вас? Може бути, а може і ні. Вони неточний програми, тому що вони не пристосовані до індивідуальних. Концепція індивідуалізації зовсім далекий цим авторам.

Якщо ви хочете реальних результатів ви не можете покладатися на деяких двухбітовий особистого тренера, самозваний експерт інтернет, або найбільшим хлопець у вашому тренажерному залі. Так як вони не мають ніякого наукового знання, не знаю, що працює для вас, і використання стероїдів, ці джерела інформації не можу вам допомогти!

4. Подивіться на свої програми навчання.

Я вражений тим, як багато людей причини з собою. Вони отримують практично ніяких результатів від останнього доповнення, але вони не соромляться купувати, коли наступне доповнення або інших швидко таємне нарощування м’язової маси виходить. Вони будуть одноразовими сотні доларів на місяць на добавки, але ніколи не думаю, щоб дивитися на свої навчальні програми.

Більшість добавок не працює взагалі. І навіть ті, які дійсно забезпечують лише незначні вигоди. Ви можете мати все добавок у світі, але якщо у вас немає науково підтримуваного навчання і програми харчування Ваша прибуток буде практично не існує. Звичайно, ти можеш стати щасливчиком і покласти на кілька фунтів тут або там, але ви можете зробити це знову і знову? П’ять фунтів м’язової маси не так багато, але коли ви робите це кожен місяць протягом 6 місяців, Ви повністю змінили вашого тіла.