Початківець бодібілдинг як часто тренуватися

Навчання все тіло три дні на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) ідеально підходить для початківців. Це дозволяє початківцю майже 48 годин відпочинку між тренуваннями і дає починаючому додаткових двох днів відпочинку у вихідні дні.

У 1 – 2 вправи два підходи по десять повторень в частині тіла. Початківець може відчувати бажання робити більше, але цього не роблять. Новачок повинен зробити цей тип навчання близько місяця, перш ніж робити більше вправ. Це дозволить тілу правильної стимуляції для зростання без перенапруження його здатність відновлюватися.

Як початківець прогресує, він може вирішити зробити більш просунутий навчання, такі як робота окремих частин тіла в деяких тренувань, з цілою сесії тіла тільки два рази на тиждень. Приклади такого навчання включають подвійний розкол, системи двотактний, чотири включення / виключення одного і три на / то геть.

Ваше рішення, щоб потрапити в нові види навчання залежить від того, як швидко ваш організм адаптується до кожного нового рівня підготовки і ваших індивідуальних цілей. Початківець може бути готовий вийти за рамки трьох разів на тиждень тренування тільки після одного місяця навчання. Інший новачок може вирішити, що триденна тиждень буде ідеальним для його або її спосіб життя і цілі.

Підходів і повторень є важливими факторами успіху вашого бодібілдингу. Хороший набір складається з хороших повторень і гарне тренування складається з обох. На даний момент у вашому професійної підготовки, робить більше, ніж два комплекти з 10 повторень в частину тіла значно збільшує ваші шанси перетренованості (робить занадто багато роботи і отримання недостатнього відпочинку, ведуть до зниження доходів). Десять повторень забезпечує оптимальну стимуляцію м’язів, не піддаючи своє тіло в стан над або під навчання.

Як ваше тіло покращує силу і стан, ви можете вирішити використовувати суперсетами, гігантські набори, піраміди навчання, шаховому набори, висока / середня / низька репутація навчання, відпочинок пауза, гучність навчання, швидкість навчання та багато інших передові технології, як спосіб підвищення інтенсивності ваших тренувань для максимального зростання.

Новачок буде часто запитують: “Як я дізнаюся, коли для збільшення ваги на вправи мені робити? Тільки ви в змозі зробити 10 повторень досить легко за заданою вагою, спробуйте збільшити вагу на 10%. Припустимо, ви можете жим лежачи 135 фунтів за 10 простих повторень. У наступний набір, спробуйте вийти до 145 – 150 фунтів протягом 10 повторень. Продовжуйте робити це на всіх ваших вправ. Це серце прогресивного тренінгу з опором, яке є кращим способом для отримання розміру та сили.

Як уникнути великою помилкою: Чому більше не означає краще

Занадто багато культуристів початківців жертвою більше, тим краще. Вашому організму потрібно час, щоб пристосуватися до робити вправи ви питаєте це робити. Одна з вправ на частину тіла, не може звучати як досить, щоб дали ніяких результатів, але якщо ви новачок, так і буде. Як ви будете продовжувати тренуватися і ваш організм адаптується до вправ і рекуперативного вимог, які ви розмістите на ньому, ви зможете додати кілька наборів і вправи, щоб ваш режим. Будьте терплячі і не роблять по поїзду. За підготовку зупинить ваш прогрес і збільшити ваші шанси на травму. Потрібен час, щоб побудувати велике тіло, але нагорода того варто.

Перейти з основами

Почавши з базових вправ є те, що ви будете вдячні за пізніше по дорозі. Основні вправи нехай ваше тіло звикне до належної паз для кожного руху. Ви повинні знати, як зробити вправу правильно перш ніж ви зможете отримати максимальну користь від нього.

Базові вправи повинні стати основою для вашого бодібілдинг програми в даний час і в майбутньому. Тримайтеся подалі від кабелів і машин в цій точці. Вони будуть важливі для вашого навчання в подальшому. Сконцентруйтеся на освоєння основних рухів. Майже кожен бодібілдингу чемпіон і раніше використовує основні рухи в якості наріжного каменю своєї процедури навчання.

Одним з найбільш важливих елементів, прокладки належну основу для вашого успіху бодібілдингу використовує гарну форму на кожну вправу. Хороша форма означає робити кожну вправу і на кожному повторенні з повним контролем через повний діапазон руху. Неповне повторень побудувати неповної частини тіла, тому завжди тримати вагу під суворим контролем через повний діапазон руху. Чи не настільки стурбовані, яку вагу ви можете підняти. Сконцентруйтеся на відчутті вправ і роботи м’язів повністю.

Неакуратному форма є однією з основних причин травматизму м’язів і сполучної тканини. Травма може бічної лінії ви протягом тижнів і навіть місяців. Коли ви тренуєтеся, ви хочете результатів, а не травми і ніякого прогресу. Використовуйте гарну форму, і ви уникнете травм при отриманні результатів до вашої мети бодібілдингу.