Поради, щоб побудувати м’язи

Масового будівництва м’язів є непростим завданням для досягнення тих пір, поки ви озброєні правильною інформацією і знаннями. Будівля маси швидше, що ви думали, неможливо, ніколи не далеко від реальності.

Цей тип кузова вважається ідеальним типом тіла, так як це людина з “добре сформувалася статури”, які є невелика проблема набуває або втрачає вагу.

Після того як ви встановити реалістичні цілі для себе, як важка атлетика новачок, ви повинні вивчити мову.

Дві основні умови, які необхідні для вивчення з самого початку є “представниками” і “безлічі”.

Ви були ввести в оману і вниз прямо брехав деякими з найуспішніших майстрів обману живі і сьогодні. Ви, напевно, навіть не знають, що індустрії бодібілдингу грабує вас свої важко зароблені зусиль, це соромно вашої прихильності і мотивації, і, найголовніше, він краде ваші гроші, і дроблення результатів ви повинні отримувати в тренажерному залі.

Одним з найбільш ефективних способів підготовки тіла і дійсно побудувати м’язи швидко полягає у використанні методу, відомого як «візуалізація». Все, що вам потрібно зробити, це сісти, перш ніж ви насправді робити фізичні вправи, закрийте очі і уявіть себе розробку. Більш докладно, тим краще.

Підняття тягарів є ефективним вправою, і це дивно універсальні. За допомогою всього лише однієї машини ваги, ви можете зробити багато різних вправ, і ви побачите, що в тому числі один у вашому будинку тренажерний зал, це відмінний спосіб, щоб почати. Чи не дивуйтеся, якщо вам потрібно, щоб почати з порожньою штангою. У всіх було з чогось починати, і ви знайдете, що додавання вагу поступово, ви будете не тільки не зачепити себе, але ви також знайдете, що ви зможете встановити шаблон для стабільного та контрольованого м’язової маси.

Є так багато міфів там, що ваша голова, ймовірно, обертається. Ви слухали журналів і доповненню компаній і так званих “експертів”, які ніколи не вчили жодної людини у своєму житті, але відкачати статті та книги про нарощування м’язової маси, що вони є свого роду всезнаючий влади. І ваші гаманці, ймовірно, занадто багато легше.

Нарешті, останнє питання, що багато людей не розуміють, ефект нарощування м’язової маси є те, що від стресу. Коли ви перебуваєте в дуже напруженому стані, тіло збирається показати великий викид кортизолу. Кортизол є гормоном в основному, яка виступає проти нарощування м’язової маси і служитиме насправді зламати тканин до використовувати для отримання енергії.

Так, наприклад, якщо ви робите присідання, ви б накопичуватися бар з такою ж вагу, як ви зрозуміли, ви могли б завершити 8-12 повторень з окремими. Тоді ви отримаєте під баром і рухатися повільно і методично представник після Rep, поки ваше тіло більше не може підняти вагу вгору. У цей момент ви б повільно опустіть вагу до шпильки на клітці і піти, знаючи, що вас вразило ваше тіло у відповідь шляхом створення нових м’язів.