Основні поради силових тренувань

Якщо ви знайомитеся в самий перший раз, ви, нарешті, чи хочуть, щоб повернутися у форму, то вам потрібно правильний вид силових тренувань необхідні поради, які можуть направити вас в правильному напрямку. Плани Силові тренування можуть дати вам інформацію, знання та мотивацію потрібно отримати собі у фантастичній формі.
Звичайно, ви просто повинні знати, з чого почати і що ви повинні робити, щоб домогтися успіху. Погляньте на це коротке керівництво, і почати збирати поради до використання відразу ж для себе;

• Безпека це завжди в першу чергу: Коли справа доходить до важкої атлетики та розробка, безпека виходить на перше місце. Це означає, що ви ніколи не повинні стрибати у використанні важкої ваги перед першим освоєння більш легкі, і це також означає, що мають корректировщик під рукою для вправ, де ви, можливо, буде потрібна допомога, такі як жим лежачи. Нарешті, не забудьте завжди використовувати гарну форму з вашими вправи, щоб уникнути травм.

• Чи не перевтоми м’язи: Багато людей знайомитеся з їх власними планами силових тренувань, як правило, перевантажувати свої м’язи. Вони орієнтовані ті ж м’язи три або чотири рази на тиждень, яка не дозволяє їм лікувати належним чином і відновити. Це шлях до провалу, і ви будете перешкоджають власні результати. Замість цього, цільової кожної групи м’язів у вашому тілі лише один раз на тиждень протягом підняття важких речей, або два рази на тиждень, якщо ви робите запальничку, щоб більш помірні тренування.

• мати чіткі цілі: Один з найбільш важливих порад, силових тренувань, щоб переконатися, що у вас є чіткі цілі. Ви повинні не тільки думати про себе: “Я хочу, щоб потрапити в кращій формі”, тому що це важко візуалізувати, важко виміряти, і це важко зрозуміти, якщо ти стаєш успішним. Замість цього, втративши 10 фунтів жиру або отримання 5 фунтів м’язів чітка мета, і той, який ви можете візуалізувати і працювати в напрямку. Інші приклади чіткі цілі включають в себе додавання 25 фунтів до максимального жиму лежачи, або падіння двох розміри штанів.

• Залишайтеся на трасі: Там завжди буде невдач, і кожен переживає це, чи є це плато, яке не може пройти, відсутність мотивації, божевільний графік зміни, або щось ще. Найголовніше для вас буде, щоб повернутися на правильний шлях і продовжувати рухатися вперед. Найжахливіша річ, щоб засмучуватися і здаватися. Ви завжди можете відпочити від тренувань протягом тижня і повернутися оновленим, і ваші м’язи будуть, ймовірно, відповідають ще краще з доданого часу.

Там завжди більше, щоб знати з точки зору того, що дійсно суттєвої інформації силових тренувань, що ви повинні робити, і навіть те, що у вас є, щоб уникнути. При правильній силового тренування планів, інформації і порад на вашому боці, будь-який бажаючий може принести результати і досягти своїх цілей у фітнесі. Ви можете дати собі фору, переглянувши більше доступної інформації нижче, і ви будете на шляху до нової і покращеної вами в найкоротший час.