Основи живлення для отримання м’язової маси

З будь-якої ефективної програми нарощування м’язової маси повинна бути дієта, яка його підтримує. Звичайно, є велика кількість інформації про поживну цінність доступні, і це може бути величезним, щоб сказати, що вони найменше. Тим не менше, якщо ви зосереджені на наступних чотирьох основних компонентів при створенні плану дієти Ви будете на вірному шляху.

води
Ви тіло складається в основному з води. Таким чином, це не повинно дивувати, що вам потрібно споживати багато води, намагаючись набрати м’язову масу. Ваше тіло потребує води для багатьох функцій в гіпертрофію м’язів тіла і росту, або м’язи, не є винятком. З цієї причини ви повинні переконатися, що ви постійно потягуючи воду протягом дня, щоб тримати своє тіло гідратованих і щоб гарантувати, що ваше тіло має воду, це потрібно максимально збільшити м’язову масу.

білок
Це не секрет, що білок є одним з найбільш важливих поживних речовин для отримання м’язової маси. Насправді це, як правило, одна з небагатьох речей, багато початківці культуристи знають, коли вони починаються. Білки відіграють важливу роль у відновленні і зростання м’язових волокон. Білки повинні бути в центрі уваги у всіх ваших страв не тільки для росту м’язів, а й для енергії, а також. Білок є здоровою формою тривалої енергії, а з’єднаний з просто цукрів, які швидко засвоюються і викликають ваше тіло, щоб створити занадто багато інсуліну, який перетворюється в жир.

вітаміни та мінерали
Це одна з областей харчування, що багато схильні забувати, і не тільки будівельники м’язів. З деяких причин, будь то для зручності або з іншої причини, більшості людей не вистачає вітамінів і мінералів в їх раціоні. Вітаміни та мінерали є життєво важливими для вашого загального здоров’я і, якщо ви не отримуєте достатньо будь-якого з них ваш організм не буде бути у всій своїй М’язи Отримання потенціал. Тому переконайтеся, що ви їсте багато фруктів і овочів з кожним прийомом їжі. Якщо ви не в змозі отримати необхідну кількість фруктів і овочів з вашої їжею, доповнень буде наступна найкраща річ.

вуглеводи
Якби мені довелося вгадувати, я б сказав, вуглеводи, ймовірно, одним з найменш зрозумілих областях, коли мова йде про харчування. Вуглеводи, що ваше тіло використовувати для отримання енергії і є невід’ємною частиною нашого харчування. Те, що більшість людей не розуміють, однак, що, як і коли ви споживаєте вуглеводи можуть бути настільки ж важливі, як їх рахувати. Я завжди чую, як люди говорять про спостерігаючи за їх вуглеводів і пересмикує, коли я чую це, тому що простий підрахунок ваших вуглеводів і їх мінімізації не дасть вам переваги ви хочете. Вуглеводи повинні використовуватися з обережністю. Єдиний раз, коли я б рекомендував вантаження на вуглеводи, щоб набрати м’язову масу правильно до і після тренування. В іншому випадку, я б звести до мінімуму вуглеводи для решти дня і дотримуватися продукти з низьким глікемічним індексом. Крім того, не споживають цукор або крохмаль, не маючи деяку кількість білка або волокна з ним, щоб ваше тіло використовувати додатковий інсулін, який виробляється.

Так що у нас це є. Є багато інших речей, які ви можете зробити, щоб принести користь вашому здоров’ю, але, якщо ви переконаєтеся, що піклуватися про цих чотирьох речей, які ви будете на правильному шляху.