Найкраща альтернатива вправи ноги, щоб допомогти вам уникнути робити присідання barbbell

Привіт всім!

Існує велика дискусія по всьому світу тренування, щоб, якщо присідання зі штангою є безпечними і ефективними, і якщо вони повинні бути включені в середньому тренування людина. Я вважаю, що вони можуть бути дуже ефективні, якщо все зроблено правильно, однак основною проблемою є те, що більшість людей, які їх роблять, робити їх з неправильної форми, і це призводить до великої кількості штаму потрапити на лаву, що особи, спини. Цей штам плином часу, то закінчується поранивши людини і його спина не буває ж після цього.

Для того, щоб допомогти вам уникнути травм і не навантажувати вашу спину з сотнями фунтів ваги, я хочу представити вам деякі альтернативи присідання, що я знаходжу багато безпечних і набагато більш ефективно. Набагато більш ефективним? Та й це тому, що ці вправи зосередитися виключно на ногах. Присідання вимагають всіх типів середніх м’язів, такі як ваша спина, плечі, ABS і т.д. Ці вправи використовують набагато менше ваги і зосередитися безпосередньо на м’язи ніг. Краще за все, вони вимагають мало обладнання для виконання і може бути зроблено в комфорті вашого власного будинку.

Вправа 1: гирю присідає

4 підходи по 10 повторень до 15

Вправа 2: одну ногу гантелі приземкуваті

4 підходи по 10 повторень до 15

Вправа 3: одне приосадкувате лавку ноги

4 підходи по 10 повторень до 15

Гирями і гантелями вагою, який ви будете використовувати, щоб робити вправи, згадані вище, будуть набагато менше за вагою, ніж ваш типовий зі штангою на спині вага буде. Це набагато безпечніше і якщо ви пробували вправи, я впевнений, що ви виявите, що ви в змозі цільових ноги набагато краще, ніж присідання ви зробили раніше.

Ви ж не хочете, щоб поранити себе, коли ви працюєте. Це не крапка. Справа в тому, щоб створювати, зміцнювати і визначити свої м’язи, щоб наступного разу ви працюєте ногами, розглянути ці вправи в якості альтернативи присідань. Повірте, ваша спина буде Вам вдячна!