Мислення частини пауерлифтер я

Світ пауерліфтингу невеликий анклав затьмарене області бодібілдингу. Це своєрідна коаліція, яка є одночасно бояться і одночасно захоплювався; Боялися через неприродного вага підсумкові було піднімати ще захоплювався, засновані на внутрішніх людських цінностей у становленні швидкий, сильний і потужний.

Хоча пауерліфтинг не дуже добре відомі або зрозумілі широкій публіці, вона найбільш часто плутають з тілом будівлі через Голлівуді, AOS акцентуації професійних будівельників тіло, як Шварценеггер і Ферріньо. При посиланні на когось настільки ж сильною і процес досягнення сили, люди відразу ж думають про будівельник тіла і його звичайного способу. Те, що ми неохоче залишається, це купа дезінформації і міф, що стало надзвичайно важко викопати кинув і зробити його відмінність очистити і популяризації в нашій соціальній мережі.

Таким чином, питання залишається, що є і робить людину пауерлифтер? Це генетична сила, людина досягла при народженні або просто здатність піднімати більш загальною вагою не запишався, і в будь-яких комерційних тренажерному залі? Джо відвідував тренажерний зал X протягом 6 місяців і тепер лавки 375 фунтів в той час як Джиммі в той же тренажерний зал підняти всього 275 фунта після 1 року і робить божевільні речі з машини таким чином, він ніколи не був призначений для використання. Так хто ж з цих двох є пауерлифтер? Відповідь просто ні або обох.

Що робить пауерліфтери не просто підняття важких речей, відповідної масі тіла, або мають конкретного статури. Істинна підйомник харчування будь-якого, яка досягла семи основних мисленням, що закладає основу для пауерліфтингу кар’єри, незалежно від суми, яку він / вона в даний час піднімати або підняли в гонитві за чистої сили в трьох основних підйомників. До Конкурсної пауерлифтер, істинний пауерліфтерів є той, який стояв на платформі конкуренції. Хоча це може бути вірно, фаза того, щоб стояти на конкурсній платформи просто результат того, що робить справжнє пауерлифтер. Конкурентоспроможної платформи просто, Äúmeans до кінця, а не AU, Äúend, AU в собі, але, звичайно, завжди є винятки, які я ношу не обговорювати.

Так що це, як мовиться, сім принципів, які повинні бути закладені в створенні мислення істинного пауерліфтерів полягають у наступному:

1. скоєних

Придбання високий рівень прихильності є обов’язковою основою будь-якого пауерлифтер. Там повинна бути серйозною відданості до одного, AOS цілей, планів і пауерліфтингу принципи в дію протягом цієї області. Потрібно встановити чіткі і реалістичні цілі повинні бути досягнуті у встановлені терміни і затверджувати план для досягнення цих цілей протягом цього періоду. Це саме по собі вимагає планування, які містять як короткострокові, так і довгострокові цілі в природі. Короткострокові в тому сенсі, що ви повні рішучості вам скласти графік тренувань незалежно до того, що свято не за горами і довгостроковій перспективі для точки продовжують піднімати незалежно від травм і / або декілька наборів які проблеми виникли. Травми вимагають негайного відновлення, якщо це можливо, так як для продовження набирає силу прогресу. Він сказав, що на кожних двох тижнів відпочинку у виконанні певної руху, 10% сили отримали втрачається, але, звичайно, це не є постійним і легше відновитися раз отримала. Якщо, з іншого боку, ви не змогли виконати ваші короткострокові цілі, то оцінити те, що повинно бути покращено і продовжуйте йти вперед.

Це високий рівень прихильності має основоположне значення для мислення пауерлифтер. Це життя, довгий подорож, яка вимагає часу, терпіння і бажання підняти в два рази вага тіла і більше. Якщо ви були під або над штангою два рази вага вашого тіла, ви відразу зрозумієте, Äúwill влади, Au що потрібно, щоб підняти таку суму, але там, де є зобов’язання, є і мрії, які приходять до реальності.

2. зосереджені

Середнього і найважливіший принцип в пауерліфтинг розвивається здатність залишатися зосередженим. Здатність стати зосереджені на своїй цілі і плани це одне, але залишитися зосереджені на цих короткострокових і довгострокових цілей це зовсім інше. Здатність зосередитися може здатися легким, але коли стикаються з рясним кількістю інформації, стилі навчання, методів, процедур і швидке виправлення графіки тренування через інтернет, журнали і телебачення, що, здавалося простим тепер боротьба за збереження. Якщо ваші довгострокові цілі, щоб збільшити підсумки в трьох вправ у поєднанні потім створити план, який буде робити саме це. Ваші довгострокові цілі впливає те, що ви робите, і Дону, АОТ зробити у ваші короткострокові плани. Стрибки від програми до програми не дасть нічого варто. Потрібен час, щоб побачити, якщо який-небудь однієї програми, дійсно працює і дозволяє час, щоб ознайомитися в знаючи, що ваші слабкості і які рухи будуть випущені кращі результати для вас.

У світі важкої атлетики, є незліченна кількість методів, програм і підпрограм, але не всі люди створені рівними. Скільки разів ми звертаємося до журнал про здоров’я та сканування по морському березі великих планів тренування для здоров’я або естетичних цінностей? Скільки ще разів ми можемо знайти бодібілдинг і пауерліфтинг методами і рутину на чоловіків, AOS журнал з професійним підйомники на обкладинці? При впровадженні методів тези журнал, він буде розуміти, що ці рутини ніколи не проходять перевірку окремих призначенні його через його суворого попиту на тіло або що він не буде добре працювати для широкої публіки, тому що вона була спеціально для окремих на обкладинці тільки професійного рівня.

Хоча для багатьох початком подорожі пауерліфтингу і дивно, це буде час, проведений вимагає розшифровки яких принципах належить бодібілдингу і те, що належить пауерліфтингу. Багато новачків почнуть з колишнім та шоу поліпшення, але, як ви заздалегідь і почати зрив чинності отримала, що, AOS, де пауерліфтинг принципи почати. Ось коли ви знаходитесь на перехресті і повинні вирішити, або для підготовки до бодібілдингу або стати пауерлифтер. Якщо Ви зважилися на останнє, то навчитеся мистецтву і науці за чисту набратися сил і бути віддані цим принципам. Питання в тому, чи можете ви вчитися на тіло будівельника та пауерліфтингу одночасно? Ви можете робити все, що вам подобається, але десь уздовж лінії, ви дізнаєтеся, що цілі і вимоги відрізняються від тих, пауерліфтингу. Занадто багато часу витрачаєте на гіпер трофей вашої податкової набираються сил, а інший не дає достатнього обсягу для м’язового трофей гіпер-або визначення, як потрібно для бодібілдингу. Бодібілдинг і пауерліфтинг як яблука і апельсини на їх підхід і з належним правами, мають різні цілі в досягненні іншої мети, але використовуючи той же інструмент; завантажених штангою.

Тому, коли віддані досягненню цілей програми пауерліфтингу підсумки, шукати план, який буде вам там і залишатися зосередженими на своїх цілях. Ключовим моментом у концентруючи увагу навчається мистецтву і науці набирає силу і завжди шукають подібності між усіма пауерліфтингу методів і стилів.

3. планувальник

Місцем проведення пауерліфтинг вимагає постійного і ретельного планування. Планування тут може бути так просто, як, знаючи ваші довгострокові і короткострокові цілі і навіть більш важливо знаючи, як і чому виконуваного плану в отриманні там. Простіше кажучи, той, хто бажає стати пауерлифтер повинен бути план. Незалежно ні до чого ще згадав, якщо у вас немає плану, то ви нічого не маю. Ви, можливо, всі прагнення і рішучість у світі, але без плану, ви ніколи не отримаєте там.

Перший крок у плануванні знаючи свій рівень у пауерліфтингу. Ви новачок, охочих стати посередником або проміжна, бажаючих стати високою проміжної або заздалегідь? Кожен етап чинності набирає має свої власні вимоги, які повинні бути виконані, перш ніж перейти до наступного рівня. Те, що працює добре для новачка не буде працювати для підйомника проміжних і що добре працює для проміжної може не бути оптимальним для заздалегідь підйомника. Ідея тут полягає у визнанні, що кожен рівень підйому продуктивності несе ряд вимог для просування вас до наступного етапу. Що потрібно для підйому 315 фунтів відрізняється за формою і підходу, від підйому 500 фунтів або навіть 600 кг. Не тільки техніку зміни в деякій мірі, але метод навчання і зміни підходу, а також. Деякі, де поряд цей перехід між етапами, управління обсягом, інтенсивності і частоти повинен бути налаштований на відповідати рівню кожного окремого спортсмена, планування на цих принципах мати велике значення в прогресі ви робите протягом певного періоду часу.

Щоб додати до цього тушковане етапі вимоги, ваше тіло структури повинні бути прийняті до уваги, як добре. Ви довгоногі з коротким тулубом і короткими ногами з довгим тулубом? Довгі ноги люди будуть мати великі труднощі при виконанні присідань протиставити коротконогі людини. Крім того, окремі короткі тулуб може бути краще при виконанні гудморнінгі потім довгий окремих тулуба за рахунок здатності залишилися ближче до центру тяжіння. Знаючи структуру вашого тіла і які ваші сильні і слабкі сторони пов’язані з цією структурою може тільки допомогти, якщо встановити вашу короткострокові плани. За погляду ці факти змусять вас витратити більше часу зміна вашої звичайної для поліпшення специфічне рух, коли все, що було необхідно міняв свою техніку, щоб задовольнити Ваші конструкції кузова. Після методика була вирішена, то все ще може бути змінена.

Планування навколо ваших сильних і слабких сторін, будова тіла і рівень продуктивності є важливим аспектом у плануванні продовжувати бачити прогрес у вашій пауерліфтингу підприємства. Це не означає, що ми завжди будемо в нашій правильної стратегії планування. Всі плани в кінцевому підсумку змінюються з часом, щоб розмістити наші фізичні потреби і помилки, але менше зміна на краще, але ще більш важливо знати, чому ці зміни були здійснені.

На наступній статті Настрій Powerlifter, частина II, я буду продовжувати, щоб зосередитися на решти чотирьох інгредієнтів Powerlifter, мислення AOS. Він вивчатиме необхідні інгредієнти, такі як здатність аналізувати вашу програму для ефективності, стає творчої сили набирають, важливість пошуку допоможе поліпшити ваше ліфтів і як мотивація відіграє головним чинником для досягнення успіху. Сподіваюся, зловив ваш інтерес читати далі.