Кращий інструмент для втрати жиру і нарощування м’язової маси

Навчання опору є найкращим довгостроковим інструментом для втрати жиру і нарощування м’язової маси.

Більше м’язової тканини ви маєте, тим більше калорій ви спалюєте в стані спокою і в русі. Чим більше м’язової тканини ви володієте, тим більше енергії ваше тіло зажадає стверджувати, що м’язи.

Він отримує, що необхідну енергію від спалювання та використання калорій. І знову, тим більше калорій ви спалюєте, тим більше вірогідність втрати жиру відбувається.

М’язи дуже метаболічно активної тканини. Це займає дуже багато роботи для вашого тіла, щоб підтримувати його. Жир, з іншого боку, не вимагає ніякої роботи в обслуговуванні. Він просто сидить там, валити в одну купу, як, ну, жир.

Це важливе поняття у втраті ваги, тому що більше м’язової тканини ви можете побудувати, тим більше калорій, який буде спалюватися, без необхідності робити будь-яких додаткових робіт. Ваші м’язи будуть спалювати більше калорій, 24/7, ніж якщо б у вас не було, що додаткові м’язової.

Це робить справу, чому силові тренування, також відомий як тренування з обтяженнями, так важливо, щоб включити в будь-якій програмі втрати ваги. Просто тому, що якщо ви можете додати пару фунтів м’язової маси в ваш фрейм, ви будете спалювати більше калорій, навіть під час сну, ніж якщо б у вас не було, що додаткові м’язи.

Чим більше калорій ви спалити в спокої, тим більш імовірно, що калорії спалюються під час фізичних вправ буде створити дефіцит калорій у вашому тілі. Дефіцит калорій є обов’язковим для втрати ваги, щоб відбутися.

Пам’ятаєте, як збільшення ваги відбувається від споживають більше калорій, ніж ваше тіло спалює протягом дня. Так як немає ніякого дефіциту калорій, ваше тіло не має зануритися в накопичений жир для отримання енергії. Справді, через надлишок, він зберігає додаткові калорії у вигляді жиру.

Якщо ви створюєте дефіцит калорій, тобто, ваш організм використовував всі енергії з калорій, отриманих ним від їжі, і вона як і раніше має потребу в більшій кількості (як для підтримки м’язової тканини) вона збирається піти після ваші жирові запаси, щоб отримати цю енергію.

Жир є дуже стисла форма енергії. Так що, коли ваше тіло починає приймати жир з жирових запасів для використання в якості енергії, тобто, як втрата ваги відбувається.

Силове тренування може принести користь будь-якої програми втрати ваги, можливо, більше, ніж будь-який інший компонент.

Вага навчання може бути майбутні інвестиції для постійного зниження ваги і підтримки ваги, тому що, як ви продовжувати втрачати накопичений жир і отримати м’язової, ваші м’язи будуть продовжувати допомагати в процесі спалювання калорій.

Оскільки стає менш накопичений жир для використання в якості енергії, м’язова тканина почне безпосередньо використовувати калорій ви споживаєте на щоденній основі.

Оскільки в даний час більше м’язової тканини, ніж є жир, щоб використовувати калорії, шанси на зберігання будь-яких зайві калорії у вигляді жиру значно знижується.

Навчання опору може запропонувати найбільш благо всіх жінок повз віку менопаузи. Це може допомогти запобігти або ліквідувати наслідки остеопорозу шляхом зміцнення і підтримки щільності кісткової тканини часто втрачається тільки дієтою.

Так скільки силових тренувань необхідно для довгострокової втрати ваги, щоб бути успішним і збільшити м’язової маси і сили? Не так, як ви, ймовірно, думаєте.

Справді, будь більшу вагу / опору підготовки, ніж від 2 до 3 годин на тиждень може бути контрпродуктивним.

Найкращих результатів я був свідком у той час як в особистому польової підготовки виходити від 3 заняття на тиждень з вагами, менш ніж за годину кожної сесії.

Більшість людей, як у понеділок, середу, п’ятницю підхід до силового тренування. Це залишає вівторок і четвер для кардіо, яке повинно бути зроблено окремо від силового тренування.

Тримайте свою вагу тренувальний режим просто. Це більш продуктивно ефективно зосередитися на кількох завдань (вправ), ніж працювати з меншою інтенсивністю на багатьох різних.

На кожному безлічі, спробувати поступово додати трохи більше ваги, кожен раз. Ведіть облік вашої ваги ліфтів, таким чином ви можете прагнуть перевершити (прогресу) кожного тренування!

Знову ж, багатьом втратою ваги і переваги управління вагою навчання ваги відбувається, ви не повинні зупинятися протягом години в тренажерному залі.

Дайте собі 2 години на тиждень, щоб зробити деякі форми опору навчання.

Якщо ви не можете зробити це в тренажерний зал, інвестувати в парі вага-регульований гантелі купив з сусіднього універмагу, які можна використовувати в домашніх умовах.

Справді, для менше, ніж вартість 3 місяці абонемент в спортзал, ви, ймовірно, придбати великий тренажерний зал дому створені з парою пари гантелей і, можливо, лавки і мат.

Якщо це навіть не в рамках бюджету, просто зняти те, що ви маєте навколо будинку, як і глеки для води (повний, звичайно) або банок супу, або камені з саду.

Опір опору і мають ваше тіло поступово піднімати більш важкі ваги змусить його стати сильніше і адаптуватися до цієї вимоги, покладених на нього.

Коли ви змушуєте ваше тіло адаптуватися до цих опором, він робить це шляхом створення нового зростання м’язової тканини, щоб впоратися з вагою.

З цим зростання нової тканини приходить нова потреба в енергії для підтримки цієї м’язової тканини. Тобто, коли накопичений жир використовується і спалюється.

Ось чому силові тренування є кращим інструментом для втрати жиру і нарощування м’язової маси.

Почати нарощування м’язової маси і втрати жиру в найменшу кількість часу можливо. Персональний тренер та природних культурист Шон Лебрен показує вам, як саме: Відвідайте Шон Лебрен Фітнес

Стаття Джерело: http://ezinearticles.com/?expert=shawn_lebrun