Кращий спосіб позбутися від жиру і наростити м’язи

Кінцевою метою придатності для більшості чоловіків є отримати розірвав – тобто, щоб позбутися від жиру, поки їх абс не видні, а потім наростити м’язову масу, поки вони не схожі на спартанського воїна. Тим не менш, багато чоловіків вважають, що втрати жиру і нарощування м’язової маси в той же час неможливо. Ну, подумайте ще раз.

позбутися від жиру

Перша половина рівняння втрачає жир. Це проста формула, але той, який, на жаль суперечить ідеалам нарощування м’язової маси, як ми побачимо в хвилину.

Жир є надлишок калорій зберігається на вашому тілі на потім. Це здатність була розроблена тисячі років тому, коли їжа була в дефіциті, і ми повинні переконатися, що ми не витрачали одну калорію.

Якщо ви їсте більше калорій, ніж ви спалюєте протягом дня, будь-які запасні калорії перетворюються на жир і зберігається на вашому тілі. Якщо ви їсте менше калорій, ніж ви спалюєте протягом дня, ваше тіло перетвориться на ваші жирові запаси тримати себе збирається, і тому ви спалити ваш жир.

Більше калорій = жир.

= Менше калорій, спалюючи жир!

Там немає чарівної технікою для втрати жиру. Процес простий, як: їсти менше калорій протягом дня. Або, якщо ви хочете зберегти ваші калорії високо ви можете робити більше фізичних вправ, щоб збільшити кількість калорій ви спалюєте. У будь-якому випадку ви будете використовувати більше, ніж ви з’їли, і ваше тіло буде спалювати жир, а не.

нарощування м’язової маси

Як я згадував раніше, нарощування м’язової маси є важким суперечності з вище. Для того, щоб наростити м’язову масу, вам потрібно більше калорій, ніж зазвичай, тому що потрібно багато енергії, щоб виростити нові м’язи.

Це робить втрати жиру і нарощування м’язової маси в той же час важко, але не неможливо. Ідея полягає в тому, щоб зберегти ваші калорії достатньо навіть замість підвищення або зниження їх. Потім у міру проходження вашого тренувального режиму ви можете відстежувати результати і коригувати ваші калорії відповідно.

Правда, такий підхід означає, що ви, можливо, не завжди зможе позбутися від жиру так швидко, як ви можете, або наростити м’язи так швидко, як міг, але ви будете виглядати краще, швидше, як ви в зоні на свого ідеального статури.

Тримайте жирів і низьким вмістом цукру, споживання білка висока, і ваше споживання вуглеводів помірним. Вага собі й оцінювати ключові статистика (груди, біцепси, стегна, талію) Регулярно стежте за змінами.

Перш за все, переконайтеся, що ви прямуєте правильної і добре продуманої підготовки і дієти. Там немає нічого гірше, ніж отримати його не так протягом 3-6 місяців і розуміючи, ви ніколи не просунувся. Отримати професійну допомогу і переконайтеся, що ви все правильно з самого початку.