Кращий спосіб набрати м’язову масу 4 простих методів

Якщо ви шукаєте кращий спосіб додати м’язів, я дам вам кілька простих кроків. Я повинен сказати вам з самого початку, однак, що немає ніякої кращий спосіб наростити м’язову масу. Принаймні, не той, який влаштовує всіх. Ви унікальні з різними вимогами, тому деякі проб і помилок, повинні бути прийняті. Я дам основну схему, що повинно бути зроблено для приголомшливий спосіб набрати м’язову масу.

Кращий спосіб отримати м’язи: ні. 1

Використовуйте тренування, який підходить для вашого типу статури і досвід навчання. Найбільша помилка, ви можете зробити це після звичайного від масивних культуристів або найбільших хлопець у вашому тренажерному залі. Швидше за все, що ці процедури занадто надмірним і мають занадто великий обсяг для вашого рівня прогресу.

Початківці і худі обличчя краще реагувати на все тіло тренуваннями. Почніть з цим і подивитися, як ваш організм реагує на них. Як тільки ви станете більш досвідченим, ви можете вирішити деякі частини тіла розколів. Це де ви працюєте тільки певних м’язів під час сеансу, так що ви можете зосередитися на них.

Кращий спосіб отримати м’язи: ні. 2

Використовуйте великі рухи з’єднання, таке як жим лежачи, рядків, присідання і станова тяга. Ці великі вправи працюють самі м’язової маси і дасть вам відмінні результати. Менші ізоляції вправ, таких як гантелі мухи і машин може мати своє місце. Але отримати деякі респектабельні масу на вашому кадр, перш ніж турбуватися, щоб багато про них.

Кращий спосіб отримати м’язи: ні. 3

Це найбільш важливий елемент будь-якого підходу важкої атлетики: Використовуйте прогресивного опору. Це означає, що кожного тижня ви повинні бути підйомного важка вага або робити додаткові повторень з тим же вагою. По суті ви повинні робити більше роботи, весь час. Якщо ви піднімаєте таку ж вагу кожної сесії ви тільки підтримання поточної силі і розміром рівнях.

Кращий спосіб отримати м’язи: ні. 4

Все це допомога Важка атлетика пропадуть дарма, якщо ви не їсте адекватно. Ваше тіло потребує сировини з їжі, щоб фактично побудувати нову м’язову масу. Ви повинні з’їсти близько 500 калорій вище ваш рівень калорій обслуговування, щоб викликати ріст м’язів. Середня потреби калорії для чоловіків становить 2500 калорій на день. З цієї причини ви повинні бути їсть близько 3000 калорій в день, щоб набрати м’язову масу ваги.

Відмінний невеликий рада, щоб з’їсти як звичайні, з трьома квадратних харчування і багато білка. Потім намагатися вниз літр молока щодня. Це надасть вам зайвих калорій і білка для росту м’язів. Безсумнівно, після гідного плану харчування є оптимальним, але молоко наконечник-прекрасне спосіб почати.