Керівництво для початківців силові тренування – поради та рекомендації

Перед початком будь-якої рутинної силового тренування ви повинні розуміти Керівництво для початківців силових тренувань. Повірте мені, так багато людей зазнають невдачі, перш ніж вони насправді почати силові тренування. Це пов’язано з низкою факторів, таких як мотивація, дисципліна, обмеження часу, але крім тих, які більшість людей не тому, що знання. Та нарощування м’язової маси вимагає часу і дисципліни, щоб досягти бажаних результатів, але вона також бере правильний підхід.

Перш ніж ви, дивлячись у дзеркало і перевірити ваші масивні гармати, ви повинні дивитися на себе в дзеркало і зрозуміти кращих вправ і звичайні для побудови цих знарядь.
Щоб насолодитися успіхами силового тренування ви повинні увійти до нього в правильному настрої. Давайте подивимося на те, що я вважаю, що Керівництво для початківців силових тренувань.

не працюють перш ніж іти

Можливо, найважливіша річ, яку я хочу обговорити на Керівництво для початківців силові тренування цій точці. Не ходити в тренажерний зал і відразу ж думаєте, що знаєте все це, або порівняти ваші тренування на інших. Як і багато інших аспектів життя, нарощування м’язової маси це гра дюймів. Щоб дістатися до вашої наступної мети вам доведеться перший майстер початкової мети.

Я щиро раджу зберегти тренування журналу. У ньому ви повинні записувати свої рутини, кількість сетів, повторень і ваги використовували. Це, чесно кажучи, єдиний спосіб відстеження результатів і переконайтеся, що ви послідовно рухається в правильному напрямку.

Ставте перед собою реалістичні цілі для себе і переконайтеся, що ви робите все від Вас залежне для досягнення цих цілей. І продовжують намітити свій прогрес протягом усього процесу.

Тільки вагу ви повинні бути стурбовані є вага, який ви качаєте

Не витрачайте свій час на шкалі цікаво, якщо ви чи втрачаєте вагу. Якщо ви не є досвідченим тренером сили ви можете турбуватися про це. Коли ви починаєте ви дійсно можете чекати деякі суперечливі результати з точки зору вашої ваги.

Ви можете очікувати, щоб побачити деякі великі вигоди, і бачити тільки посилення фунта або навіть гірше втрати. Не турбуйтеся про це, ваше тіло змінюється. Його змінюється в кращу сторону, ви будете пролити жиру і набирає силу. У цей період немає типових результатів. Ваше тіло буде змінюватися протягом декількох місяців, а потім вона буде вирівнюватися, і ви зможете побачити більше послідовні результати від масштабу.

Просто переконайтеся, що ви робите вправи реального руху з’єднання і правильне харчування, і результати будуть слідувати. Це єдина гарантія ви зможете робити ставку на. Це підводить нас до наступного пункту.

ваше харчування є запорукою успіху

Це воістину незрозумілий точки. Якщо ви міняєте одну річ від початківців керівництво силових тренувань будь ласка, переконайтеся, що ваш раціон. Ви повинні зрозуміти, що дієта це півсправи, і правильне харчування має вирішальне значення для нарощування м’язової маси і пролити жиру. Роблячи правильні вправи є критичною, але, чесно кажучи забезпечення того, щоб ваше тіло добре забезпечені правильний матеріал є більш важливим.

Розуміння Керівництво для початківців силових тренувань є те, що, безумовно, відокремлюють вас від зграї. Якщо ви дійсно хочете, щоб придбати м’язи зрозуміти ці моменти, перш ніж будь-коли крок у спортзал і піднімати перший вагу.