Досить витрачати гроші на добавки бодібілдинг і дізнатися, як отримати прес і м’язи природним

Чи є добавки дійсно допомогти вам наростити м’язову масу і позбутися від жиру або вони просто марна трата свої важко зароблені гроші? Що робити, якщо ви могли б отримати 5 фунтів за 3 тижні, не купуючи тонн добавки?

Ви намагаєтеся наростити м’язову масу і спалювати жир, але є занадто багато добавок і дієт на вибір? Ви хочете знати, як я отримав 5 фунтів чистих м’язів у 3 тижні? Хочете дізнатися, як отримати абс і м’язи з цієї перевіреної дієти і спалювати жир?

Тепер ця спрямована вперше тіла будівельників і ті з вас, хто починає без підказки, куди піти! Що я маю на увазі в назві цієї статті у тому, що втрата ваги, обмін речовин, спалювання жиру, супер добавки обіцянки влади не є ключем до отримання тіла ви хочете.

Нехай, AOS почати з того, є харчові добавки, які ефективно допомогти відновленню м’язів пособництво у більш стійкі та тривалі тренування, які призводять до більш швидкого набору м’язової маси. Так що так, деякі працюють, але нехай, AOS почати з чистого план дієти і йти звідти.

Перша їдять чисту дієта допоможе вашому тілу побудувати те, що вам потрібно. Білків і вуглеводів в правильному кількості і в потрібний час допоможе вам тренування більше і сильніше. Тут, AOS приклад того, що моїй рутини виглядає наступним чином:

Ранок 6:30 ранку: Швидкий вівса з 4 – 6 яєчних білків, родзинок і органічного цукрової тростини. Ви навіть можете посипати конопель білка на вершині, але Дону, АОТ спеку.

Снек 10:00 ранку: Наріжте апельсин з півсклянки сиру, і арахісовим маслом і джемом бутерброд на хліб без цукру. Органічні арахісовим маслом без цукру або гідрогенізовані масла! Спробуйте житнього хліба або органічних хліб.

Обід 12:00 вечора: Паста і вівсяна бару чи іншого бару каша з горіхами і насінням.

Снек 3:00: йогурт, банан і сніданки, змішуються.

Вечеря 5:00 вечора: Все, що ви хочете, але зробити його здоровим.

Заняття спортом: я буду робити 1:00 тренування через годину після вечері, чергуючи кардіо-і миостимуляция.

Протеїновий коктейль: Одна чашка швидко овес, одним кулькою ванільного сироваткового протеїну, рисове молоко, полуниця.

Тепер майте на увазі вказане вище меню засноване на суворій вегетаріанській дієти, під час перегляду інгредієнти ретельно гідрогенізовані олії, глютамат натрію та будь-які ароматизатори, і ніякого білого цукру.

Ці шкідливі токсини в організмі, особливо якщо ви очікуєте, щоб рости і наростити м’язову масу, ці додаткові інгредієнти будуть носити тільки вас і зробити вас втомленим і жадають всі неправильні речі. Навіть бути виборчим вашого суха сироватка, деякі білки додали ароматизаторів і цукру, які ви одягаєте, АОТ необхідності.

Я написав цю дієту, тому що він працював на мене дуже швидко, я худий хлопець, і важко набрати вагу, але це в поєднанні з моєї послідовної тренування підняли мене 5 фунтів через три тижні. Це не здається таким вже великим? Це, для збільшення ваги була чиста м’язи. Це здоровий простий альтернативою насосних повно дорогих продуктів без будь-яких гарантій.