Деніел Крейг Джеймс Бонд тренування навчання

новий Джеймс Бонд Деніел Крейг навчання

Відхилено як світлі, м’які, і більшість, на жаль, картопля – голову на його введення в 2005 році, 38-річний провів більшу частину останніх двох років в наступ після критики з каустичної уболівальників.

Але за іронією долі, однією з найбільш осміяним облігацій в даний час швидко на шляху до генерації, мабуть, кращі відгуки нікому в 007 клубу своїми жорстокими і захоплююча роль у фільмі “Казино Рояль”, $ 150 млн франшизи перезавантаження, яка повертає до піщаних і емоційні коріння характеру Флемінга. Деніел Крейг, стає багато преси і увага з боку дами через його статури і поведінки. Якщо ви хочете наслідувати їхній приклад, то не бійтеся, ми тут, щоб допомогти з Деніелом Крейгом тренування і тренування, використовувані в підготовці фільму.

навчання Деніел Крейг програма

Це тренування та серії вправ був розроблений особистого тренера Даніеля Крейга, покладені на нього для фільму, Саймон Уотерсон, який також навчав Пірс Броснан, Деніз Річардс і Холлі Беррі. Подивіться на Деніела Крейга. Він розірвав. Тепер подивимося ще раз. Він не схожий на культуриста. Ніхто не збирається, щоб заплутати його за Арнольдом Шварценеггером … і все ж ви не хотіли б отримати в бою з Крейгом чи не так?

Він худий. Він є гладким. Його м’язи були навчені, щоб бути функціональним. Щоб потрапити в цю елітну форму, ви не збираєтеся бути в бодібілдингу. Ви не можете провести годину за годиною в тренажерному залі просто провертати біцепса кучері і чарівно розвивати цю функціональну придатність. Вам потрібно щось інше.

Давайте замислимося на секунду про Джеймса Бонда, характер.

* Смертельна агента уряду.
* Навчання в спеціальних сил.
* За завданням по всьому світу
* Без доступу до тренуванні машин
* Або сік барів.

Щоб виглядати Деніел Крейг, поставити себе в еліту функціональній формі, вам потрібні військово-стиль програми, яка буде працювати в будь-якому місці і скрізь в усьому світі.

Ви повинні тренуватися як спецназ Оперативне Рейнджерс тобто ущільнення, Зелений Бере і т.д. ..

Звуки лякає?

Вгадайте, що програма, яку я тільки що описав, насправді відбувається, щоб зробити завдання легше, тому що це можна зробити практично в будь-якому місці, без фантазії обладнання і днів, проведених робити біцепса кучері з іншими meatheads.

І забудьте ваші поняття військових інструкторів свердла кричали непристойності в вусі. Те, що ми говоримо тут функціональні та цілеспрямовану програму, яка отримує результати.

Ми говоримо про те ж типі фізичної підготовки, що більшість елітних спеціальних сил світу одиниць використанні.

еліта тренування одного-місячний план

Є три однаково важливих компонентів цього плану:

1. фізичної культури (PT)
2. харчування
3. інше

Освоєння цих компонентів, не відволікаючись і присвячені, і докладаємо всіх зусиль до вашої мети допоможе вам результати. Нехтування будь-яким з них, і втрачати фокус або очікують результатів магії, і ви будете розчаровані.

Ваше мислення визначає ваш успіх.

Пам’ятайте про це. Там буде перешкод і проблем. Ви можете ковзати трохи в наступний план. Отримати собі в потрібне русло, не бити себе. Друзі можуть критикувати вас за те, що присвячені змінити своє життя замість того, щоб курити марихуану з ними. Ігноруйте їх. Вони заздрять. Неважливо, що проблема виходить, ваші відносини і ваше мислення визначатимуть ви успіху або невдачі.

Частина 1: фізична культура

Ваші м’язи розвиваються, і ваш організм адаптується, по даний час оскаржується. Провести весь день сидіти і ваше тіло буде адаптуватися до ваших летаргічний спосіб життя. Але змушувати себе щодня, кинути виклик своїм м’язам, ваше серце, ваші легені, і ваше тіло буде адаптуватися до того, що ви вимагаєте від нього.

Організм людини реагує на швидкий функціональний тренінг.

Перечитайте, що останнє речення. Це важливо. Навчання, які будуть отримувати кращі результати цю вправу, яке найбільш природно, самий функціональний. Ваші ноги влаштовані для запуску і для стрибків, для підйому і ногами.

Arms витягнути тіло вгору і через перешкоди, переносити предмети. Ядро, ваш прес і спину, стабілізації тіла. Годинами накручувати навколо ваг на біцепс машина, рухати руками, може бути, дванадцять дюймів кожен раз, і ви нічого не доб’єтеся. Через кілька тижнів ви будете сильні в одному: рухати руками дванадцять дюймів так само, знову і знову.

Ваше тіло реагує на функціональні завдання. Це означає, що еліта фокусується на тренування вправи, які виконати те, що рухатися тіло через фізичний простір.

Це не тільки отримати результати швидко, але це також означає, що ви можете використовувати вагу тіла вправи скрізь і всюди. Тренування може бути зроблено в готельному номері, в тренажерному залі, на вулиці в дитячим майданчиком, в зарубіжних країнах або у вашому дворі. Anywhere.

Вага тіла і спортивних вправ складають ядро ​​цього тренування. Ось ті, які ви будете використовувати самі:

Підтягування і підтягування є одними з найбільш ефективних способів поставити на м’язову масу, так як вони працюють не тільки руками, але і спину і ядро.

І вони функціональні.

підтягування
Візьміться верхнім баром з долонями геть. Від повністю висунутому положенні, потягніть ваше тіло, поки бар не знаходиться на вашій шиї. Киньте у розширеному висячому положенні на одне повторення.

підтягувань
Точно так само як підтягування, тільки з долонями до себе.

віджимання
Початок в положення спокою з ніг близько один до одного, долоні на ширині плечей землю. Підніміть руки, поки не будуть повністю розширені, а потім повернутися у вихідне положення. Це одне повторення.

Віджимання є улюбленими для військових витривалість м’язів, тому що вони працюють.

хрумтить
Почати лежачи на спині, як для стандартних сидячій до. Тепер підніміть ноги до кута 45 градусів. Працювати ваш ABS, завити верхньої частини тіла до вашої талії, зосередившись на збереженні ноги від переміщення і присвячений договірним ваших м’язів черевного преса. Повільно поверніться у вихідне положення для одного представника.

Чи є у цих повільно – при правильному підході кожне повторення повинне бути складним і дати вашої основної реальної тренування.

Висока коліна Скакалка
Почати постійного комфортно збалансовані на обидві ноги, з скакалка готові йти за вашими ногами. Гойдалки мотузку над головою і стрибати високо в повітря, щоб очистити його, концентруючись на результаті чого коліна високо. Земля і повторіть.

Постарайтеся, щоб ваше тіло в кожен стрибок і ваше серце буде брати участь в гонках в найкоротші терміни.

Перейти-UPS
Знайти таблицю або платформи приблизно в талії, або нижче, якщо це необхідно. Стенд декількох футах від нього. Зігніть в колінах і стрибок на платформу, приземлившись на ноги і стрибає вниз. Це одне повторення.

Ще один дивовижний спосіб роботи нижньої частини тіла і основні при отриманні вашого серця гонок.

Деніел Крейг працює вправи
Зауважте, що йдеться Біг, що не біг підтюпцем. Натисніть себе в темпі, який є керованим, але складно. Не турбуйтеся, якщо у вас є, щоб зупинити кожні кілька хвилин, щоб йти – змушувати себе стільки, скільки ви можете і ви побачите результати. Не обманюйте себе. І не турбуйтеся про правильному шляху, щоб бігти. Ваше тіло буде природно знайти найбільш ефективні рухи, як ви стаєте сильнішими, так що не мікро-управління стилю бігу. Просто запустіть.

спринті
Виконати. Швидко. Так само важко, як ви можете. Ви отримаєте відпочинок після спринту, так що не нічого натомість.

розширений
Надмножество є лякаюче ефективним способом об’єднати вправи в один швидко розвивається тренування. Ось як це працює: ви запускаєте через серію вправ, одне за іншим, спираючись тільки тоді, коли безліч є повним, а потім проходить точно такий же набір знову. Надмножество є фаворитом поліцейських і військових підрозділів в усьому світі, тому що вона працює. Швидко.

один тиждень

Понеділок розширений:

* 30x високого коліна скакалка
* 5x підтягувань
* 25x хрумтить
* 5x підтягувань

Повторіть розширеним 3 рази, як можна швидше.

Вівторок ж, як тренування в понеділок. Спробувати скоротити ваш час відпочинку. Бережи своє серце гонок!

Запустіть середу 1 милю, або протягом десяти хвилин. Зупиніться і ходити, якщо у вас є, але змусити себе!

Відразу після виконання:

Спринт 100 метрів, в три рази.

Четвер Повторіть розширений понеділок. Знову ж, спробувати скоротити час зупинки на відпочинок.

П’ятниця ж, четвер

Субота Повторіть середу працює тренування.

Недільний відпочинок!

два тижні

Понеділок розширений:

* 30x Високошвидкісний коліна скакалка
* 6x підтягувань
* 25x хрумтить
* 6x підтягувань
* 10-кратний стрибок-UPS

Повторіть розширеним 3 рази.

Вівторок повторити розширений понеділок.

Запустіть середу 1 милю чи десять хвилин.

Спринт 100 метрів, в 4 рази.

Четвер Повторіть розширенням на цьому тижні.

П’ятниця Повторіть надбезліччю

Субота

Біжать в середу знову

Неділя інше!

три тижні

Понеділок розширений:

* 30x Високошвидкісний коліна скакалка
* 6x підтягувань
* 25x хрумтить
* 6x підтягувань
* 10-кратний стрибок-UPS
* Віджимання 10x (спробуйте похилі віджимання щоб зробити їх більш складним)

Повторіть розширеним 3 рази.

Вівторок Повторіть розширенням цього тижня

Запустіть середу 1 милю. Час себе сьогодні.

Спринт 100 метрів в 5 разів.

Четвер повторити його розширенням тижня.

П’ятниця Повторіть розширенням на цьому тижні.

Субота ж працює в якості середовища. Спробуйте побити свій час з середи!

Неділя інше!

чотири тижні

Понеділок розширений:

* 40x Високошвидкісний коліна скакалка
* 7x підтягувань
* 25x хрумтить
* 7x підтягувань
* 10-кратний стрибок-UPS
* Віджимання 10x (спробуйте похилі віджимання щоб зробити їх більш складним)

Повторіть розширеним 3 рази.

Вівторок Чи розширений знову.

Запустіть середу 1 милю чи десять хвилин.

Спринт 100 метрів в 5 разів.

Четвер розширенням.

П’ятниця розширенням.

Субота балотуватися на черговий термін

Неділя інше!

Після цього місяць тренувань, ваш організм буде готовий до змін. До теперішнього часу ви зрозумієте принцип надбезліччю і ви можете застосувати його з іншими варіаціями. Спробуйте робити підтягування з обтяженою рюкзаку. Змішайте в спринті вільним стилем якщо у вас є доступ до басейну. Спробуйте запустити слід або пляжі працює.

———–

Як ви можете бачити, це інтенсивні тренування, але одне, що якщо ви не поспішайте і будувати ви опинитеся у великій фізичній формі. Хто знає, може бути, ви можете стати наступним Джеймсом Бондом