Гормон росту людини HGH факти

Гормон росту людини є одним з видів гормон, який стимулює ріст і виробництво клітин в організмі. Це природним чином виробляється в гіпофізі, який розташований біля основи мозку. Існують різні медичні компанії, які пропонують ліки або добавки гормону росту людини для людей або дітей, які страждають від дефіциту GH. Читайте далі, щоб дізнатися, синтетичного гормону росту фактів.

HGH лікування використовується в основному для дітей, які страждають від HGH недоліків. Доведено, що штучний гормон росту показали значні поліпшення в таких дітей. Є багато форм HGH добавки на ринку; ін’єкції, спреї і таблетки. Найбільш ефективним з цих добавок є ін’єкцією. Через ін’єкції гормону вводять в м’язову тканину.

Основна функція гормону росту є збільшення зростання, зменшити жир і замінити його м’язової маси, підтримки щільності кісток, зберігаючи рівень інсуліну в узді, підвищення рівня імунітету і такі фактори росту в організмі. Таким чином, гормон росту може допомогти дітей з дефіцитом гормону росту рости швидше, підвищення їх міцності, а також допомогти в розвитку тіла. Ось деякі позитивні факти про HGH:
• Люди, які взяли HGH повідомлення доповнює ці добавки мають омолоджуючі властивості. Високий рівень енергії, втрата ваги і набирає м’язову масу були відчув після HGH лікування. Гормон зменшує зморшки й провисання шкіри і надає їй молодий вид.
• HGH часто використовується замість стероїдів спортсменами збільшити рівень своєї енергії, знизити вагу і досягти додаткової міцності. Ось чому це заборонено багатьма групами спортивного та комітетів.
• не тільки тіло, але й розум також вигоду від споживання людського гормону росту. Він покращує пам’ять, зір, а також зміцнює імунну систему.
• Гормон росту допомагає у відновленні тканин, нове покоління клітин і технічного обслуговування, збільшення щільності кісткової тканини, а також допомагає в боротьбі з хворобами та інфекціями.
• Гормон росту стимулює обмін речовин, синтез білка і допомагає в боротьбі з рівнем глюкози в крові.
• Подумки людина збирається під HGH терапії відчуває гарний настрій, відчуваєте себе енергійним і радісним, навіть якщо вони знаходяться в їх тридцятих і сорокових років.
• За допомогою Гормон росту добавки, діти, які страждають від ненормально короткий висоти, ниркова недостатність, синдром Прадера-Віллі, синдром Тернера, і т.д. може бути вилікуваний. HGH також використовується для регенерації м’язів для людей, які постраждали від ВІЛ або СНІДом.

Ось деякі негативні факти про HGH добавки:
• Часто люди, які проходять через HGH досвід терапії набряк тканин, болю в суглобах, цукровий діабет, маточки тунельного синдрому і т.д.
• Побічні ефекти HGH також включають високий кров’яний тиск, підвищений тиск навколо мозку і серця і збільшення печінки.
• Гормон росту стимулює вироблення інсуліну в організмі, це може викликати гіпоглікемію у людей, які вже мають необхідну кількість інсуліну в організмі.
• У зв’язку з тим, що гормон росту допомагає у зростанні кісток, це може призвести до акромегалії-аномальний ріст кісток.