Гормон росту людини послідовності ДНК

Клітини здатність функціонувати залежить від генетичного матеріалу, генетичного матеріалу, в центрі осередку, яка коди для всіх білків, гормонів та ферментів, які силою в камеру перспективі. Генетичний матеріал, як армії під неослабний від нападу вільних радикалів кисню, ультрафіолетове світло, тепло тіла, і інші руйнують агенти.

У той час як генетичний матеріал має здатність відновлюватися, він падає на завдання з віком, жертвою незмінне дію старіння, який впливає на клітини. Поруч з незмінного часу, погіршення накопичується в енергетичну базу клітини, мітохондрії, які контролюють свій генетичний матеріал. До на даний момент, одна з невеликої кількості способів, якими ми, можливо, обмежити руйнування ДНК взяти антиоксиданти, такі як вітамін С і Е, щоб підтримати нашу власну оборону.

Проте, на думку експертів найсучасніші європейські розгляд показує, що людського зросту і IGF-1 здатний піти далі і робити те, що антиоксиданти не можуть. Людського зросту і IGF-1 розігрують як носії довести клітини нерафінована ресурси, необхідні для оновлення та ремонту. IGF1 запускає доставку нуклеїнових кислот, ДНК і РНК, прямо в ядро ​​клітини, де знаходиться генетичний матеріал. Нуклеїнова кислота використовується для відновлення шкоди ДНК і ділення активувати клітини. Людиною зростанням ініціює передачу амінокислоти, будівельні блоки білків і нуклеїнових кислот у цитоплазмі клітини, область поза nucucleus.

Це включає в себе клітинні мембрани і внутрішньоклітинних органел, таких, як мітохондрії. Таким чином людського зросту і IGF-1 не просто Дон зменшити пошкодження генетичного матеріалу клітинних структур, вони допомагають зцілити клітини і ДНК. Ці два гормони насправді розглядати проект стає старше.

Конструкція старіння в генетичному матеріалі під кришку теломер, в кінці кожного генетичного матеріалу, який укорочений з кожним клітинним поділом, відзначити, пластик лікаря і старіння вчених, клінічного дослідження на довговічність Міжнародного інституту в Montclair, Нью-Джерсі. Щоб по-справжньому скасувати старіння на клітинному рівні, нам знадобиться матеріал, який повернеться в довжину теломер і, немов джин, перетворити старі клітини в молоді.

, Який ще не отримані, а Ciampapa визнають це буде менш ніж за десятиліття. До тих пір, людський зріст і супутні гормон, IGF-1, не в змозі зробити наступний найкраще, що допомогти тримати в клітці як здорові стані, наскільки це можливо.