Візуалізація для бодібілдингу та фітнесу ___

Це було кілька років тому я наступив на бодібілдинг етапі (15 років), але один з інструментів, який я використовував для успіху в конкурсі було візуалізації. Більшість культуристів не застосовуючи цю техніку до їх підготовки, але це дійсно має значення не тільки у вашій впевненості, але й ви фізичну працездатність.

Ми всі чули, як Майкл Джордан використав уявити, що він робить переможний знімати кожну ніч, і я думаю, що це само собою зрозуміло, що багато команд намагалися тримати м’яч подалі від Майкла Джордана за цього. Його візуалізації рішень, що постріл був тільки формальністю психічного, що його тіло було розіграти. Постріл став дуже легко, тому що він зробив це знову і знову, і знову в його свідомості. Так що не було ніяких проблем з ним робить це знову з м’ячем.

Перед тренуванням візуалізації
Є цілий ряд методів візуалізації, які можуть бути використані у бодібілдингу та фітнесі. Перше, що я називаю перед тренуванням візуалізації. У цій техніці я дійсно бачу себе роблю свою сету в кожній з них окремо, представник з респ. Я знаю, скільки повторень я хотів би боротися за кожен набір, уявіть собі, що робить кількість повторень з трохи важче, ніж нормальна вага, ніж я б раніше.

Коли приходить час, насправді робити, що множини з даними повторень і вага, я вже зробив це, на мій погляд і дивно може більшу частину часу завершити її у фізичному.

Тепер це не якісь містичні нагромадження бурмотів він працює, тому що ви розумі вже підготовлена ​​для виконання цього завдання під рукою!

Конкурс візуалізації
При підготовці до змагань я використовую дещо інший метод візуалізації, я виявив, що це винятково ефективним при підготовці до змагань, особливо щодо виходу попереднього конкурсу переляк.

Я уявляю собі моє тіло в порівнянні з іншими конкурентами, мене насправді отримує кубок за перше місце, і навіть моя дієта та інші навчальні заходи, але я завжди представляти мене як більше я вже.

Я уявляю мою дієту протягом того тижня я навіть представляти мене відхиливши поганий вибір продуктів харчування від сім’ї і друзів, і тільки прийняття здоровий вибір нарощування м’язової маси.

Якщо ви знаєте, де конкуренція піти туди і подивитися на події області і уявити собі вогні натовпу, всі вболівати за вас. Зробити атмосферу як позитивні для вас це можливо, а потім повернутися додому і візуалізувати конкуренції як ви хотіли б, щоб це було, і не бійтеся прикрасити трохи ..

Якщо ви не можете дістатися до події через відстані, ніж отримати фотографії його від Інтернету і використовувати їх, щоб сформувати картину ви уяви.

Останнє, що потрібно зробити, це дістатися до центру змагань рано, поки вони налаштовують на шоу запитати, які трофеї для класу ви змагаєтеся і візуалізувати себе отримання трофей знову.

Я колись насправді поговорити з трофеєм, кажучи, що його вступ до мене в будинок і, вказавши, як честь, що я, конкурують за такий відмінний трофей.

Це може здатися божевільним, і вам здасться, що деякі зухвалим навколо інших, але ви будете жити до ваших власних очікувань і більше, ніж ви можете коли-небудь очікувати від себе.

Візуалізуйте кожен день, і щоразу, коли ви відчуваєте себе пригніченим або жиру невмотивованих або просто втомився візуалізувати ваш успіх, і ви отримаєте його!

процес візуалізації
Перед тим, як візуалізувати ви повинні бути тихо! Тепер це не відсутність шуму, але заспокоює свого розуму і духу. Це дуже схоже на посередництво або молитися в присутності Бога, тому не будуть шоковані, це вам знайти нове бажання возз’єднатися з Богом. Або, якщо ви вже є практикуючим християнином, ви можете знайти собі розуміння мудрості Бога на більш особистому рівні.

Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання, поки ви не можете тримати його більше не але коли ви відпустіть його зробити, це плавно і контрольованою, нормально дихати. Я знаю багатьох людей, які в диханні підрахунку, але я вважаю це розслабляє мене набагато швидше, ніж підрахунок дихання, або спорожнення розум або будь-який з цих речей Zen Будду.

Я хотів би подивитися на фотографію центру змагань перше цьому покласти речі в реальною перспективою. Тоді я закриваю очі і візуалізувати те, що я хочу, щоб відбулося під час конкурсу. Більш докладний візуалізувати краще швидше за все, ви будете відчувати успіху ви хочете.

Перейти через попередньо судити, порівняння, вечірнє шоу, ваша постановка рутини і навіть натовпу оваціями після вашої звичайної. Нічого не залишати шанс і зробити собі частіше разу на день в оренду може і більше, якщо вам потрібно.

З введенням всіляких нових наркотиків і доповнення в спортивному бодібілдингу та фітнесу, я думаю, що використання візуалізації дивовижний простий процес, який не буде коштувати ні копійки і дасть результати, як ви ніколи не вважалося можливим.

24-годинна обробка – Ми займаємося і обробляти Дека або Сустанон в 24.Competitive ціни – ми пропонуємо одні з найбільш конкурентоспроможних цін на Дека, Сустанон, дианабол … Обширні обслуговування клієнтів – Ми пропонуємо всебічну підтримку порядку і обслуговування клієнтів з повною віддачею і підтримку протягом всього замовлення і receiving.Special Ціни та знижки – Ми пропонуємо спеціальні ціни та знижки на всі покупки великої кількості відвідати спеціальний розділ пропозиція для обраних Дека, Сустанон, дианабол … discounts.Wide Асортимент Асортимент продуктів – Ми пропонуємо широкий спектр продуктів, який включає інвентаризацію бестселерами Дека, Сустанон, Вінстрол і Дианабол. Розроблений, щоб задовольнити всі ваші вимоги бодібілдингу.