Висока вартість стероїдів у бейсболі

З новими одкровеннями про використанні стероїдів в бейсболі, предметом Зала слави індукції знову обговорюватиметься. Давид Ортіс і Менні Рамірес втрачати надію, проникнувши одного разу введений в Cooperstown? Хіба те, що вони дали позитивний результат на стероїди в 2004 році змінити спосіб суспільної і спортивний Подивитися їх?

Бронсон Арройо грав разом з Раміресом і Ортіс в 2004 році. Хоча не назвав все ж, він публічно заявив, що його ім’я може бути в кінцевому підсумку, пов’язаного зі списком із 100 плюс гравці, які були помічені. Арройо стверджує, що він не брав стероїди, але замість цього використовував андростендіон. Ця речовина було заборонено в 2004 році Вищої ліги бейсболу, але Арройо стверджує, що він пішов до того часу. Він каже, що відмовитися від використання Andro, як це зазвичай називають, коли він зловив вітер слух, що партія використовується багатьма гравцями було зіпсовано зі стероїдами.

Той факт, що Рамірес дав позитивний результат став шоком, ні до кого, так як він зовсім недавно відірвалися 50 ігри підвіски для тестування позитивними на початку цього сезону. Це прийшло скоріше в шок уболівальників та спортивних письменників, коли Ортіс був замішаний. Він стверджує, що здивований включенням його імені в списку, і не робить жодних офіційних заяв поки він не може радитися зі Спілкою гравців MLB.

Зрештою, слід грошей прирече навіть більше гравців, як це буде показано, які спортсмени будуть купити стероїди з різних джерел в даний час під слідством Міністерства юстиції. Тим не менше, навіть без доказів, більшість експертів і колишні гравці розміщують кількість користувачів в розпал епохи стероїдного бути в діапазоні вісімдесят відсотків.

Це створює цікаву дилему, що стоїть перед тими, хто визначає спортивними призовників в Зал слави бейсболу. Ви карати гравців за обман епоху, коли вісімдесят відсотків обдурили? Могли б ви стверджувати, що з такою кількістю використання стероїдів, там дійсно була явна перевага перед рештою ліги? Звичайно, як Арройо вказує, глечики використовували допінг, а також. Деякі стверджували, щоб отримати 4-5 миль / год більше на їх Fastballs. Це обман або справедливим, коли колотить які соку і удару 50 будинку працює в рік?

Зал слави мовника і спортивний Пітер Gammons стверджує, що він вірить кожному Чемпіон World Series з 1989 року принаймні один елемент, який використовував стероїди, Андро, або деяких інших допінгів. Розгляд ми як і раніше виникають гравців позитивний результат тесту в 2009 році, це означає, що 20 років стоїть записами і кар’єрних статистикою може бути під підозрою.

Можливо, ми побачимо людей, як облігації Баррі досі роблять його в Зал слави. Облігації, на думку більшості аналітиків, був упевнений, призовник, перш ніж він почав використовувати повідомляється. Але після призовників цьогоріч, Рікі Хендерсон і Джим Райс, важко заглянути в майбутнє і сказати, хто буде включений, а хто залишиться осторонь.

Розглянемо це, Марк Макгвайр не наблизилися до забезпечення достатньо голосів, щоб бути обраним до його двох років права. Тим не менш, у нього є Новачком Року нагороди, побив рекорд Роджера Маріса, виграв World Series, грав у дванадцять All Star ігор, і зайняв 8 по кар’єрних список пробок і 9 на кар’єру будинку працює списку. Також враховувати, він жодного разу не з’явився на будь-який список позитивних тестів на стероїди.

Якщо спортивними тримають Макгвайр, воно дійсно не виглядає занадто добре для хлопців, як Алекс Родрігес, Роджер Клеменс, і Менні Рамірес. Стероїди можуть ввів їх роздуті статистика та масових контрактів. Чи варто було це вартість ніколи не робить його в Зал слави?