Вибираючи тренажерний зал – 10 речей, які треба подивитися

Тепер, коли ви взяли на себе зобов’язання розпочати програму тренування, наступним кроком є ​​вибір тренажерний зал, що ви будете почувати себе комфортно збирається на регулярній основі. Якщо це не так, швидше за все, ви не збираєтеся дотримуватися з будь-яким типом регулярного плану і, в кінцевому рахунку просто перестати ходити в цілому. Будучи, що ваш спортзал добре підходить для вас, ви допомагаєте собі взяти ще один крок вперед до реалізації вашого здоров’я і фітнес-цілей.

1. розташування

Хто насправді хоче витратити в два рази довше водіння і з їхніх тренажерний зал, а він приймає їх, щоб зробити їх тренування? Після довгого робочого дня ви не будете хотіти, щоб провести хороший трафік бойові годину, інший часовий робочий, а потім ще пів години їзди додому. Подумайте про вибір або тренажерний зал, який знаходиться недалеко від вашого будинку або в іншому місці на диску роботу або з роботи. Це відмінний варіант, тому що якщо у вас є, щоб пройти повз кожен день, ви, Äôll нагадати про те, що ви повинні працювати, якщо ви вирішили пропустити його.

2. членські внески

Тренажерний зал членство дійсно може змінюватись в витрати так, AOS гарна ідея, щоб ходити по магазинах навколо, перш ніж що остаточне зобов’язання. Також враховувати, як довго ви підписуєте договір, як це може змінитися теж. Багато спортивних залів б мотузка вас протягом багатьох років і, якщо ви Арен, АОТ цілком впевнений, що це, AOS буде довгостроковою домовленості ви, Aore краще знайти те, що більш короткострокові.

Крім того, якщо ви можете чекати, поки приблизно в кінці літа або нового року, щоб зареєструватися, ви виявите, що часто багато спортивні зали будуть спеціальні акції відбувається в цей час.

3. вікову аудиторію

Іншим фактором є вікову аудиторію, яка йде в спортзал. Деякі жінки вважають за краще збираються всі дами тренажерний зал, а це збільшує їх фактор комфорту. На думку інших, змішаних тренажерний зал є ідеальним рішенням, тому що половина Тому вони зараз є для спілкування і, можливо, навіть знайти дату. Незалежно від ваших потреб, переконайтеся, що ви дізнатися про це і прийняти його до уваги.

4. додаткові пільги

Ви хочете, щоб запитати, якщо тренажерний зал пропонує додаткові послуги і переваги, разом з вашою основний склад і, якщо є плата за них. Такі приклади були б послуги з денного догляду, фізіотерапія, масаж, консультування з питань харчування та фітнес-тестування.

5. години роботи

Завжди перевіряйте, щоб перевірити години роботи тренажерного залу. Якщо ви рано вранці тренажер ви хочете, щоб переконатися, що вони в змозі задовольнити це перевагу. Крім того запитати про свою політику свято. Багато людей люблять працювати на свята, тому що це пом’якшений день для них, коли вони дійсно можуть отримати в хорошій тренування. Якщо ви з нетерпінням чекаю цього, а потім піти і з’ясувати, тренажерний зал закритий, ви збираєтеся бути більше, ніж розчарований. Точно так само є деякі люди, які воліють працювати на вулиці пізно вночі, таким чином, ви повинні бути впевнені, що якщо це так, ви зможете це зробити.

6. послуги персонального тренера

Маючи деякі хороші тренування з персональним тренером на руках необхідна, щоб допомогти вам реалізувати свій потенціал фітнесу.

Навіть якщо у тебе все добре з вашою програмою прямо зараз, вважаю, що в рік в майбутньому ви могли б бути на плато і потребує, Äòcheck-до, АТ тому говорити про поточний режим.

Наявність вибору доступних знань персоналу не може бути підкреслено достатньо. На жаль, багато спортивні зали найняти Майже кожен, хто основний інтерес у фітнесі, так що не забудьте запитати про фактичне сертифікати ці тренери тримати.

7. Група фітнес-класи

Не забудьте запитати про всіх різних груп фітнес-класи, які пропонуються в тренажерному залі ви розглядаєте. Часто, коли нудьга помирає на вашій тренування план, це просто річ, щоб ти знову.

У ці дні в даний час є тисячі різних фітнес-клас типи, так що обов’язково повинно бути щось, що підходять для ваших інтересів.

При перевірці на це, знову ж дізнатися, чи є додаткові збори, пов’язані з нею так, ви готові, коли ви йдете, щоб зареєструватися.

8. чистота

Один дуже важливий фактор, який ви хочете подивитися на це чистота в тренажерному залі. Ви ж не хочете, щоб працювати на обладнанні, яке не чиста, як спортивні зали є місцем, де мікроби можуть бути у високій концентрації. Також переконайтеся, що у них є рушники і спрей пляшки в різних місцях по всьому спортзал, щоб прибирати за тренуваннями, і погляньте на ванні кімнати та роздягальні, щоб переконатися, що вони до ваших стандартів.

9. Тип / якість обладнання

Дивлячись на тип і якість пропонованого обладнання в тренажерному залі ще одна річ, ви повинні враховувати дюйма Якщо ви віддаєте перевагу вільні ваги, переконайтеся, що є велика кількість гантелей присутній, тому що в години пік, це може бути важко знайти.

Аналогічним чином, якщо ви віддаєте перевагу робити ваші силові тренування на керованих машин, ви, Äôll хочете бути впевнені, у них є достатня різноманітність, що ви можете працювати всі необхідні м’язи на вашому тілі. Якщо ви знайшли себе робити багато кардіотреніровки, як частина вашої тренування ви хочете бути впевнені, є цілком достатні машин. Немає нічого більш жахливого, ніж дістатися до тренажерного залу після роботи, щоб дізнатися, що там не одна машина в поле зору доступні для вас використовувати. Запитайте, якщо вони пропонують Зареєструвати список, де ви можете написати своє ім’я і час, щоб зарезервувати машину. Це відмінне рішення, що багато спортивні зали тепер придумати, щоб переконатися, що їх члени можуть отримати свої тренування дюйма

10. Порядок Ануляції Замовлення

Нарешті, подивіться на анулювання спортзалу. Якщо ви зареєструєтесь на 3 роки членства і потім в кінцевому підсумку переміщення через рік у зв’язку з роботою, ви збираєтеся бути частково повернуті? Це буде погана ситуація, якщо вони не пропонують повернення або передача членства. Деякі спортивні зали гарні про це, і деякі з них не так що вам доведеться зважити ймовірність вашого скасування серед іншого, що обговорювалися вище при прийнятті вашого рішення.

Так що, будьте впевнені, ви розглядаєте всі з цих основних факторів при пошуку абонемент в спортзал. З видом тільки один може привести вас до менш задоволені своїм об’єкта тренування, і це може в кінцевому підсумку є причиною, чому ви не чіпляються з вашою програмою.