Будівництво Поради м’язів дієта

живильні поради для нарощування м’язової маси

Організм має потребу в харчуванні як і будь-який інший. Тим не менш, він є ключовим, щоб отримати правильний вид харчування для нього, правильне харчування нарощування м’язової маси.

Як ви йдете на поводу ваших вправ, це не означатиме практично нічого, якщо ви не підтримуєте своє тіло в правильному шляху. За їдять правильні речі, і мають хорошу живильну вибір, ви робите найкращим чином використати цей час тренування.

Типи продуктів, які ви їсте, а те, що вони містять в собі дуже важливо для вашого нарощування м’язової маси. Будь-яка їжа, яку ви їсте, міститиме вуглеводів, жирів і білків. М’язи зробить вас важче, але жир не те, що ви повинні бажати.

Намагайтеся їсти менше жирної їжі, близько 20% загальної суми. Чим більше ви споживаєте білка, тим краще ваші тренування піде. Загальний стандарт 20-40-40. Це означає, що ви повинні споживати близько 20 відсотків жиру і 40 відсотків вуглеводів і білків, щоб переконатися, що ви підтримуєте вашого нормам харчування.

Вуглеводи надходити з їжею, що дуже добре для вас, в тому числі овочі, вівсянка і картопля. Це не слід плутати з вуглеводами ви можете отримати від солодких задоволень або нездоровим, продукти харчування відгодівлі та десерти. Коли мова заходить про які жирні продукти, щоб уникнути, ви повинні мати ніяких проблем стоять осторонь.

Якщо це не те, що ви думаєте, що ви повинні їсти, то ви, ймовірно, не повинні їсти його. Вантаження на вашому білка і здорової їжі повинні дати вам гарне уявлення про те, що не їсти.

Харчування М’язи будівлю не тільки включати продукти, які ви їсте. Як ви їсте ці продукти також дуже важливо. Споживайте регулярних прийомів їжі в день, до чотирьох в середньому. Це означає, що замість їжі біти продукти весь день, або навіть великих кількостей їжі протягом усього дня, ви повинні тримати збалансованого харчування.

Існує спосіб для досягнення ваших цілей фізичного, а також зменшення жиру, і що, залишаючись на вершині, що ви їсте. Залишаючись здоровими і регулярно харчуватися, ви можете зберегти ваші м’язи будівлі харчування у відмінний спосіб.

Завжди їжте сніданок, і переконайтеся, що споживати здорову фруктів і овочів з кожним прийомом їжі, що ви споживаєте. Пам’ятайте, що не можна вирізати жир з вашої дієти, просто уникати будь-яких нездорових жирів, таких як продукти, що містять рослинні масла або кукурудзяної олії.

Пийте багато води, а не напоїв з кофеїном. Напої з кофеїном не тільки містять цукру, що це погано для вас, але вони також містять багато калорій, які зроблять вас час в тренажерному залі відчувати себе безглуздо. Збереження водного Вами гідрату, або, звичайно, здоровий зелений чай, це завжди гарна ідея. Нарешті, необроблені продукти більш поживною, ніж оброблені харчові продукти.

Необроблені продукти включають м’ясо, овочі, і фрукти, в той час як оброблені харчові продукти включають в себе такі речі, як м’ясні консерви, заморожені обіди, або піца. Будівництво м’язів вашого тіла, зберігаючи при цьому ваше харчування, збалансоване, дієти є дуже важлива річ.

Треба завжди правильно харчуватися при спробі створення привабливих статури. Незалежно від того, скільки часу ви проводите у вашому тренажерному залі, «паливо» ви поклали у свій «танк» завжди збирається бути ключем до того, що змушує вас бігти прямо.