Безкоштовний жінка Поради нарощування м’язової маси

Я тут, щоб поділитися з вами своїми порадами Безкоштовний жінка нарощування м’язової маси. Вони повинні допомогти стати більш успішним у спорті здачі на м’язи. Як жінки, ми в невигідному становищі порівняно з чоловіками, але я вважаю, якщо ми скористатися всіма наявний потенціал ми можемо робити дуже добре.

Перша порада, яку я можу сказати, щоб почати робити самі складові вправи: станова тяга, присідання і жим лежачи. Вони мають дивовижний потенціал для нарощування м’язової маси по всьому тілу. Вважається, що загальна напруга, викликана до тіла з цих вправ стимулює великі обсяги зростання м’язів. Крім того, було показано, що ці сполуки вправ привести до вашого тіла виробляти більше тестостерону, ніж зазвичай. Це ставить своє тіло в набагато кращому становищі для створення великих сум м’язи.

Наступна порада я збираюся дати вам розуміння синтезу білка. Щоб краще думати про це, подивіться на це у вигляді графіка з лінією на ньому. Для нарощування м’язової маси, вам потрібен синтез білка на високому рівні, так що ця лінія повинна бути високою. Коли ви їсте білка, як м’ясо чи яйця, ця лінія буде рости, з плином часу, і до верхньої точки, залишатися там протягом 2-4 години, ніж повернутися вниз. Якщо ви їсте білка молочної сироватки, лінія буде шип дуже високо і швидко, він завалиться приблизно через 45 хвилин. Ось тепер ви можете з’ясувати, коли ти повинен бути їжею білка. Після тренування, ваше тіло жадає білків, тому у вас є сироватки. Сироватковий шипи дуже швидко, що призводить до негайного синтез білка. Але це також збій дуже швидко. Це означає, що через 45 хвилин ви повинні їсти свого роду тваринного білка. Таким чином, вона буде тривати протягом 2-4 години. Просто повторюйте цього протягом дня.