Анджеліни Джолі тренування

Зірковий статус Анджеліни Джолі злетів до нових пропорцій після прийому на блокбастер дії фільму ролі в таких фільмах, як “Tomb Raider” і в 2008 році дія фільму «Особливо небезпечний». Спортивні стрункою статурою моделі в 90-х роках, Анджеліна Джолі зараз відома своїми худий, таємні скульптурні фігури. Джолі до набуття м’язової маси є її здоровою багату білком дієту і висока швидкість, висока витривалість фізичну підготовку.

Якщо ви хочете тонус організму Джолі фігура, кікбоксинг є ключовим чинником. Кікбоксинг є супер інтенсивну діяльність, що може горіти в будь-якому місці від 600 до 800 калорій на годину. Причина того, що кікбоксинг таке велике спалювання жиру вправи в тому, що висока швидкість і висока повторень беруть участь дати організму поштовх для цього потрібно, щоб спалити впертий жир. При спалюванні цього жиру ви також одночасно тонізуючу м’язи тіла і отримання м’язової сили. Кікбоксинг займає багато дихання і витривалість м’язів. Починаючи кікбоксингу процедура дуже складною, як один відкриєте для себе після первісного виснажливої ​​”Розминка”. Робить його через ваш перший повний годину кікбоксингу є справою розуму над матерією. Багато тренерів стверджують, що 80% початківців не можете зробити це через весь клас в перший раз вони приходять. Майте це на увазі, як ви починаєте і не здавайтеся, якщо темпи класі занадто багато, щоб звертатися в першу чергу. Кікбоксингу навчання, як бокс навчання, є інтенсивна діяльність, яка лякає початківців. Вам доведеться докласти багато сили волі, щоб не відставати, але результат вартий зусиль.

На додаток до кікбоксингу, Анджеліна Джолі особистих тренерів також рекомендуємо займатися підводним плаванням, веслуванням на каное, вуличних боїв, і йогою. Спільність цих вправ діяльності є те, що всі вони пару зміцнення м’язів з спалювання жиру.

Не забувайте-харчування є ключем до побудови м’язів під час занять в цих інтенсивних тренувань. Якщо ви працюєте ваші м’язи не надаючи вашому організму необхідну кількість білків ваші м’язи не будуть розвиватися належним чином. Харчування нежирних білків часто є кращим способом, щоб переконатися, що ви побудови м’язової маси. Анджеліна Джолі їсть невеликими порціями, що складається з низьким вмістом жирів, продуктів з високим вмістом білка, (наприклад, смаженого морського окуня й овочі) не менше 6 разів на день. Для отримання додаткової інформації про дієту Анджеліни Джолі, іди сюди: http://bodymakeoveronline.com/highproteindiet.html